Фінанси міського бюджету

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Фінанси міського бюджету

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Доходи міста на контролі

БЮДЖЕТНИЙ „СЕРВІС”

Упродовж 2006-2007 років Бюро естетики міського середовища та зовнішньої реклами (господарська організація комунальної власності міста Херсона) допустило фінансових порушень на суму майже 96 тис.грн. КРУ встановило: всупереч рішенню Херсонської міськради від 26 серпня 2006 року щодо розміщення та експлуатації об’єктів зовнішньої реклами та інформації Бюро включало до наданих послуг витрати по демонтажу незаконно розташованих рекламних щитів на загальну сум понад 35 тис.грн., що призвело до завищення собівартості виконаних робіт.
Ще два роки тому Бюро без дозволу міської ради безпідставно списало товарно-матеріальних цінностей в сумі понад 2 тис.грн. Необґрунтовано списано й видатки, понесені за ваучери поповнення рахунку мобільного зв’язку в сумі більш ніж 13,5 тис.грн. (відомостей на їх отримання відповідних актів на їх списання немає). При перевірці кадрових питань зафіксовано факт зайвого нарахування та виплати зарплати на загальну суму понад 7 тис.грн. молодшому спеціалісту, котра з грудня 2006 по січень 2008 років начебто працювала і в Бюро естетики, і в одному з вищих навчальних закладів. Також протягом 2006-2007 років виявлено невірним чином нараховані працівникам суми премій та матеріальної допомоги. Всього ж загальна сума нарахованих та сплачених заохочень, надбавок та доплат склала суму понад 31 тис.грн.
Поінформовано міську раду та правоохоронців для прийняття рішень щодо притягнення до відповідальності посадовців, винних у порушеннях.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей