Вивчення питання щодо народжуваності дітей

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Вивчення питання щодо народжуваності дітей

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

Вивчення питання щодо народжуваності дітей
(за даними вибіркового опитування домогосподарств)

Програмою опитування, проведеного Головним управлінням статистики у жовтні 2007р. членів домогосподарств, які приймали участь в обстеженні умов їх життя, було передбачено вивчення питання щодо народжуваності дітей жінками у віці 15 років і старшому.
Підсумки дослідження свідчать, що 87,3% жінок такого віку за своє життя народжували дітей. Найчастіше першу дитину жінки народжували у віці 20-24 роки (кожна друга з матерів). У віці 15-29 років первістка народили 23,2% жінок, у віці 25-29 років – 22,4%, у віці 30 років і старшому народили вперше 3,3% жінок.
Більше половини із загальної кількості породіль в області, народили двох дітей. Близько третини жінок, які народжували, мали одну дитину, 9,1% - народили трьох дітей, і лише 6,3% - народили чотирьох і більше дітей.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [пошуковий робот], Common Crawl Foundation [бот] і 26 гостей