Не підтверджено факти посівів

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Не підтверджено факти посівів

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Дотації – рослинництву


КОШТИ НА ПОВНОМУ КОНТРОЛІ

Щороку Державна контрольно-ревізійна служба України заощаджує чималі суми бюджетних коштів у вигляді дотації, що надходить виробникам продукції рослинництва, зокрема, на компенсацію посіяних озимих та ярих зернових культур.
На Херсонщині вкотре упереджено зайве витрачання фінансів головної скарбниці України – державного бюджету завдяки роботі комісій з надання підтримки селянам за посіви зернових. Так, в області розглянуто 539 заявок сільгосппідприємств. 28 суб’єктів господарювання намагалися незаконно одержати понад 891 тис.грн. Саме на таку суму не підтверджено факти посівів або подані заявки не відповідали чинним вимогам щодо відсутності заборгованості перед бюджетом всіх рівнів та Пенсійним фондом України. Отже, не всюди за озиму пшеницю, жито та тритикале надійде фінансова допомога. Загалом Держава спрямуватиме 20 млн. 885,5 тис.грн. таврійським сільгосппідприємствам, котрі документально довели та реально отримали сходи загалом на площі понад 208 тис.га.
Варто зауважити: комісії з виділення державної підтримки продукції рослинництва продовжують функціонувати відповідно до доручень Уряду та ГоловКРУ України.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість