Не підтверджено факти посівів

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Не підтверджено факти посівів

Сообщение Прес-служба КРУ » 09 июн 2008, 09:45

Дотації – рослинництву


КОШТИ НА ПОВНОМУ КОНТРОЛІ

Щороку Державна контрольно-ревізійна служба України заощаджує чималі суми бюджетних коштів у вигляді дотації, що надходить виробникам продукції рослинництва, зокрема, на компенсацію посіяних озимих та ярих зернових культур.
На Херсонщині вкотре упереджено зайве витрачання фінансів головної скарбниці України – державного бюджету завдяки роботі комісій з надання підтримки селянам за посіви зернових. Так, в області розглянуто 539 заявок сільгосппідприємств. 28 суб’єктів господарювання намагалися незаконно одержати понад 891 тис.грн. Саме на таку суму не підтверджено факти посівів або подані заявки не відповідали чинним вимогам щодо відсутності заборгованості перед бюджетом всіх рівнів та Пенсійним фондом України. Отже, не всюди за озиму пшеницю, жито та тритикале надійде фінансова допомога. Загалом Держава спрямуватиме 20 млн. 885,5 тис.грн. таврійським сільгосппідприємствам, котрі документально довели та реально отримали сходи загалом на площі понад 208 тис.га.
Варто зауважити: комісії з виділення державної підтримки продукції рослинництва продовжують функціонувати відповідно до доручень Уряду та ГоловКРУ України.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей