Як гоподарюють підприємства Херсонської області

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Як гоподарюють підприємства Херсонської області

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

13.06.2008

Як гоподарюють підприємства Херсонської області

Фінансовий результат підприємств від звичайної діяльності до оподаткування (без малих підприємств та установ, що утримуються за рахунок бюджету) за січень–квітень 2008р. склав 66,8 млн.грн. прибутків (загальна сума прибутку 204,9 млн.грн., збитків – 138,1 млн.грн.). В порівнянні з відповідним періодом минулого року прибутки зросли в 2,8 раза, а збитки лише на 5,7 %.
Прибутковий фінансовий результат по області отримано, в основному, за рахунок значного прибуткового фінансового результату підприємств торгівлі (79,7 млн.грн.).
За січень–квітень 2008 р. збитково спрацювали 38,9% підприємств, що на 3,3 відсоткового пункту менше, ніж за відповідний період минулого року. Серед провідних видів економічної діяльності найбільше збиткових підприємств на транспорті (54,5%).
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей