«Ощадливість» - 175 тисяч!

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

«Ощадливість» - 175 тисяч!

Сообщение Прес-служба КРУ » 16 июл 2008, 16:10

ФІНАНСОВИЙ КОНТРОЛЬ
За півроку- 175 тисяч!

Упродовж півріччя за результатами контрольних заходів встановлено порушень в Горностаївському районі загалом на суму 175 тисяч гривень. Матеріали всіх контрольних заходів передано правоохоронним органам, поінформовано голів районних ради та адміністрації.

Так у сільрадах та комунальних установах різного підпорядкування по зарплаті виявлено прорахунків на суму близько 50 тисяч гривень, а факти нецільового витрачання коштів склали суму 30 тисяч гривень, безпідставного списання продуктів харчування на суму три тисячі гривень.
Зокрема, Козачелагерська сільрада протягом двох з половиною років всупереч вимогам Цивільного Кодексу України укладала договори з фізичними особами на оренду транспортних засобів для перевозок працівників установ на суму 15 тисяч гривень. Райуправління агропромислового розвитку здійснювало виплати державних дотацій підприємствам, які мали прострочену заборгованість перед казною всіх рівнів – сума наданої дотації близько 30 тисяч гривень.
Як наслідок до порушників законодавства застосовано відповідні санкції – розпорядникам бюджетних фінансів зменшено асигнування на 25тисяч гривень. Також за результатами вжитих заходів усунуто фінансових порушень на суму 98 тисяч гривень.
Всіх без винятку дев’ять посадовців притягнуто до адміністративної відповідальності, а сума накладених штрафів складає близько чотирьох тисяч гривень. За порушення тендерного законодавства одну особу оштрафовано по рішенню суду на суму дві з половиною тисячі гривень.

Андрій Мундя, начальник контрольно-ревізійного відділу в Горностаївському районі Херсонської області

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей