«Ощадливість» - 175 тисяч!

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

«Ощадливість» - 175 тисяч!

Повідомлення Прес-служба КРУ »

ФІНАНСОВИЙ КОНТРОЛЬ
За півроку- 175 тисяч!

Упродовж півріччя за результатами контрольних заходів встановлено порушень в Горностаївському районі загалом на суму 175 тисяч гривень. Матеріали всіх контрольних заходів передано правоохоронним органам, поінформовано голів районних ради та адміністрації.

Так у сільрадах та комунальних установах різного підпорядкування по зарплаті виявлено прорахунків на суму близько 50 тисяч гривень, а факти нецільового витрачання коштів склали суму 30 тисяч гривень, безпідставного списання продуктів харчування на суму три тисячі гривень.
Зокрема, Козачелагерська сільрада протягом двох з половиною років всупереч вимогам Цивільного Кодексу України укладала договори з фізичними особами на оренду транспортних засобів для перевозок працівників установ на суму 15 тисяч гривень. Райуправління агропромислового розвитку здійснювало виплати державних дотацій підприємствам, які мали прострочену заборгованість перед казною всіх рівнів – сума наданої дотації близько 30 тисяч гривень.
Як наслідок до порушників законодавства застосовано відповідні санкції – розпорядникам бюджетних фінансів зменшено асигнування на 25тисяч гривень. Також за результатами вжитих заходів усунуто фінансових порушень на суму 98 тисяч гривень.
Всіх без винятку дев’ять посадовців притягнуто до адміністративної відповідальності, а сума накладених штрафів складає близько чотирьох тисяч гривень. За порушення тендерного законодавства одну особу оштрафовано по рішенню суду на суму дві з половиною тисячі гривень.

Андрій Мундя, начальник контрольно-ревізійного відділу в Горностаївському районі Херсонської області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей