«Прозорий» ... ревізор

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

«Прозорий» ... ревізор

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Як КРУ Херсонщини взаємодіє з пресою
та приклади якісних матеріалів у І півріччі 2008 року

За півріччя найбільш резонансними повідомленнями, підготовленими контрольно-ревізійною службою для ЗМІ, стали підсумки інспектування територіальних громад, передусім з питань земельних відносин, підконтрольних об’єктів державного сектору економіки, аграрних навчальних закладів, галузевих та територіальних відомчих управлінь, підсумки ревізій виконання бюджетів, інспектування ряду управлінь районних та державних адміністрацій у Бериславі, Цюрупинську, Великій Олександрівці та у місті Херсоні тощо. Зусиллями управління та структурних підрозділів оприлюднені понад півтисячі статей, виступів, сюжетів, оголошень про діяльність контрольно-ревізійної служби:
Через радіомовлення і телебачення в районах та містах Херсонської області 37 разів повідомлено про функціонування «ТЕЛЕФОНУ ДОВІРИ» ГоловКРУ, облКРУ та структурних підрозділів управління. В друкованих виданнях розміщено 17 газетних публікацій, а також 11 інформацій на Інтернет-сайтах щодо стану розгляду звернень громадян. Щомісяця друкувалися й матеріали регіонального КРУ в урядовій та парламентських газетах, фаховому виданні «Фінансовий контроль» та розміщувалися на веб-сайті ГоловКРУ.

Варто відзначити намагання плідно співпрацювати з редакціями підрозділів у Скадовському та Генічеському районах з місцевим телебаченням, з газетою – КРВ м.Каховка та Каховському районі, з радіомовленням – КРВ у Великоолександрівському, Високопільському, Чаплинському районах та в м. Нова Каховка.
Щодо змісту та якості публікацій. Варто відзначити з останніх інтерв’ю матеріал у генічеській районці «Вісник Приазов’я» під назвою «Причиною усіх порушень, перш за все є безконтрольність». Досить гучним газетними матеріалом був „Великоолександрівці б’ють рекорди спустошень бюджету”, каланчацьких ревізорів під назвою «Громада житиме краще, якщо…» про рівень фінансової дисципліни ряду місцевих органів самоврядування у «Наддніпрянській правді». Скадовчани доступно розповіли про інспектування Володимирської сільради в матеріалі „Робота в сільраді шкідлива”, газета «Урядовий кур’єр»
За даними ревізорів Херсона газета «Гривна» надрукувала результати ревізії селищної Антонівської ради, а в «Урядовому кур’єрі» – висвітлено матеріал «Муніципальні каламбури» про порушення бухгалтерії Херсонської міськради. Газета «Таврійський край» повідомляє читачам про ревізію Каховського державного аграрного технікуму в матеріалі „А студентам не доплачували” Вдалими та яскравими заголовками є: „З бюджету в гаманець?” -«Урядовий кур’єр», «Понад три мільйона - до скарбниць» - «Вісник Приазов’я». На останньому семінарі прес-служб ГоловКРУ відзначило херсонський матеріал „Осетри «пливли» суходолом”.
Про взаємодію співробітників СБУ з обласним КРУ розповіла газета «Вік» у матеріалі „Викрито шахраїв” про протиправну діяльність посадовців місцевого комунального фармацевтичного підприємства.
Яскравими заголовками також є статті з назвами „Ходили гроші по району” (Горностаївський районі), „Господарям фінансів громади – двійка” (Нововоронцовський район). Чимало матеріалів висвітлено у вигляді запитань: „Зникли гроші городян?”, „Касова книга не потрібна?”, „Недруги Бюджетного кодексу?”, „Чому Херсонщину мільйони обійшли?”, „Херсону мільйони не потрібні?” та інші.
Прес-служба КРУ в Херсонській області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

НЕ ВКРАСТИ!!!

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Звертатися до КРУ


З року в рік вартовим державного та регіонального контролю доводиться розплутувати найхитромудріші клубки порушень і злочинів, що виникли через марнотратство, безгосподарність, службову халатність у фінансовій сфері. «Апетит» деяких горе-господарів нагадує поведінку лютих хижаків, які дивляться на бюджетні гроші, як на ласий шматок фінансової здобичі. Матеріали таких ревізій передано до правоохоронних органів.
Про факти порушень при витрачанні бюджетних грошей, використанні державного чи комунального майна, прохання повідомити за номером у Херсоні (0552) 263628. До відома громадськості: номери „телефону довіри” ГоловКРУ України – (044) 425-38-18, (044) 425-37-71.
Розгляд звернень громадян здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства та перебуває на постійному контролі.

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 3 гостей