«Дошка пошани» Нової Каховки

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

«Дошка пошани» Нової Каховки

Сообщение Прес-служба КРУ » 22 июл 2008, 11:18

ФІНАНСОВА «ДОШКА ПОШАНИ»

Ревізори контрольно-ревізійного відділу в м. Нова Каховка продовжують виявляти фінансово - бюджетні порушення в установах та підприємствах. З початку року на десяти підконтрольних об’єктах виявлено факти ігнорування чинного законодавства з питань недоотримання фізичними особами власної заробітної плати та стипендії на суму понад 117 тисяч гривень. Складено 22 протоколи про адміністративні та бюджетні правопорушення.
Правильне ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності, своєчасне відображення господарських операцій на даний час залишається гострою муніципальною проблемою. Адже державний та місцеві бюджети недоотримали доходів на 37 тисяч гривень.
Крім того, незаконні видатки зафіксовано на суму понад 403 тисячі гривень. Факти нецільового використання виявлено на двох підконтрольних об’єктах - Виконавчий комітет Таврійської міської ради та комунальне підприємство „Міський водоканал” - в сумі понад 14 тисяч гривень. Інші прорахунки фінансової дисципліни виявлено на суму майже на 965 тисяч гривень. Проводилась робота щодо забезпечення відшкодування і поновлення в обліку виявлених попередніми ревізіями порушень фінансово-господарської діяльності.
Прикладом найбільших порушень, як і раніше, є безпідставне списання палива та матеріальних цінностей (передусім автошин, матеріалів), зайва виплата зарплати, або навпаки недоотримання її окремими працівниками комунальних підприємств, нецільове використання бюджетних коштів, завищення або заниження за даними бухгалтерського обліку заборгованості, нестачі та лишки матеріальних цінностей та основних засобів, зайве нарахування амортизації на транспортні засоби та інше. За підсумками ревізій керівництво двох комунальних підприємств „Новокаховська ДЕЗ” та „Міський водоканал” отримало п’ять протоколів про адміністративне правопорушення.
Одним із пріоритетних завдань органів Державної контрольно-ревізійної служби в Україні – є здійснення контролю за витрачанням та збереженням фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, ефективним використання коштів і майна. Особлива увага - контрольним заходам в комунальній сфері. Ревізії місцевих комунальних підприємств показали низький рівень якості управлінських рішень. Відсутній належний контроль з боку органів місцевого самоврядування уповноважених управляти комунальним майном -, що призвело до виявлення значної кількості порушень фінансової дисципліни.

Алла Чугунова, начальник контрольно-ревізійного відділу в м. Нова Каховка

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость