Щедра гривня до селян

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Щедра гривня до селян

Сообщение Прес-служба КРУ » 22 июл 2008, 14:18

Безвідповідальність, безгосподарність та марнотратство

ЩЕДРА ГРИВНЯ ДО СЕЛЯН

У Бериславському районі, як і всюди, бюджетні кошти на суворому обліку. Підтвердженням цьому є факти нераціонального витрачання коштів державної скарбниці. Зокрема, аграріям району інколи фінансова підтримка призначалася безпідставно.
Ревізори, охопивши контролем майже 4 млн.грн. бюджетних коштів та провівши зустрічні звірки, виявили чималі фінансові недоліки загалом на суму понад 116 тис.грн. насамперед з утримання службовців районного управління агропромислового розвитку та при наданні адресної допомоги сільськогосподарським виробникам.
Так, по 5 сільським радам – Зміївській, Тягинській, Високівській, Шляхівській та Томаринській необґрунтовано виплачено суми дотації за худобу на загальну суму близько 29 тис.грн. Як виявилося, селяни надавали недостовірні дані про наявну чисельність голів свійських тварин. Таким чином, хитрунам зайво виплачено дотацію за велику рогату худобу та свиней з державної скарбниці.
Торік товариство «Оксамит» отримало надміру майже 58 тис.грн. за виробництво продукції на зрошувальних землях, хоча своєчасно не погасило заборгованість по прибутковому податку. Ревізори також довели, що товариство „Югтранзитсервіс-агропродукт” отримавши компенсацію за мінеральні добрива вітчизняного виробництва, не використало понад 1,5 тис. тонн добрив. Інколи компенсацію за мінеральні добрива отримували господарства, зареєстровані в інших районах.
Висновок сумний: відповідальність службовців при витрачанні бюджетних фінансів залишається вкрай низькою.


Контрольно-ревізійний відділ у Бериславському районі

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей