«Червоного» списку «герої»

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

«Червоного» списку «герої»

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Район очима ревізорів

ФІНАНСИ - ДО ПОРЯДКУ
Або чому винні посадовці отримали адмінпротоколи

Районний відділ культури та туризму увійшов до „червоного” списку порушників фінансової дисципліни. Доказом цьому є незаконні витрати бюджетних коштів в сумі майже 28 тис.грн. Зокрема, до підрядних робіт внесено кабель який не використано. Крім того, виявлено зайве списання понад 114 л. бензину на службовий автомобіль, незаконне відшкодування витрат на відрядження, а також недоотримання розміру орендної плати. В обліку не враховувалася балансова вартість майна в сумі майже 18 тис.грн. В райуправлінні агропромислового розвитку ревізори зафіксували фінансових порушень на суму понад 170 тис.грн. Понад 4 тис.грн. безпідставно списані на використання бензину для службового автомобілю у вихідні та святкові дні. Зафіксовано прорахунки при використанні коштів згідно кошторису за невідповідними кодами в сумі понад 4 тис.грн. Виявлено зайву комп’ютерну техніку. Складено адмінпротоколи на винних посадовців.
Виявлено втрати за оренду майна, незаконне отримання фінансової підтримки господарствами «Батьківщина» та «Покровське» на десятки і сотні тисяч гривень. Зафіксовано сплату коштів за телефонні розмови приватного характеру, зайву виплату відпускних, незаконне відшкодування витрат на відрядження. Деякі селяни – власники худоби в межах Першопокровської та Верхньосірогозької сільрад - отримали зайву адресну підтримку.

Антоніна Громцева, начальник контрольно-ревізійного відділу в
Нижньосірогозькому районі
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей