«Червоного» списку «герої»

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

«Червоного» списку «герої»

Сообщение Прес-служба КРУ » 22 июл 2008, 15:04

Район очима ревізорів

ФІНАНСИ - ДО ПОРЯДКУ
Або чому винні посадовці отримали адмінпротоколи

Районний відділ культури та туризму увійшов до „червоного” списку порушників фінансової дисципліни. Доказом цьому є незаконні витрати бюджетних коштів в сумі майже 28 тис.грн. Зокрема, до підрядних робіт внесено кабель який не використано. Крім того, виявлено зайве списання понад 114 л. бензину на службовий автомобіль, незаконне відшкодування витрат на відрядження, а також недоотримання розміру орендної плати. В обліку не враховувалася балансова вартість майна в сумі майже 18 тис.грн. В райуправлінні агропромислового розвитку ревізори зафіксували фінансових порушень на суму понад 170 тис.грн. Понад 4 тис.грн. безпідставно списані на використання бензину для службового автомобілю у вихідні та святкові дні. Зафіксовано прорахунки при використанні коштів згідно кошторису за невідповідними кодами в сумі понад 4 тис.грн. Виявлено зайву комп’ютерну техніку. Складено адмінпротоколи на винних посадовців.
Виявлено втрати за оренду майна, незаконне отримання фінансової підтримки господарствами «Батьківщина» та «Покровське» на десятки і сотні тисяч гривень. Зафіксовано сплату коштів за телефонні розмови приватного характеру, зайву виплату відпускних, незаконне відшкодування витрат на відрядження. Деякі селяни – власники худоби в межах Першопокровської та Верхньосірогозької сільрад - отримали зайву адресну підтримку.

Антоніна Громцева, начальник контрольно-ревізійного відділу в
Нижньосірогозькому районі

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Ahrefs [парсер ссылок] и 0 гостей