Договори оренди землі відсутні

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Договори оренди землі відсутні

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Тисяча - до тисячі
Бухгалтерські „потяги” бюджетних „рейок”

Ревізори КРУ Херсонщини фіксують непоодинокі випадки порушення чинного законодавства щодо витрачання фінансів та використання майна в бюджетній сфері. Недбалість деяких бухгалтерів, а інколи їх необізнаність у бюджетному законодавстві додають зайвих клопотів органам місцевого самоврядування та іншим бюджетним установам.
Не є винятком і Великолепетиський район, де бухгалтери не обходяться без суттєвих зауважень державних контролерів. Адже винні посадовці порушили бюджетне законодавство та недотримувалися передусім вимог при закупівлі товарів, робіт та послуг за бюджетні кошти, До речі, упродовж першого півріччя 2008 року ревізори виявили та відстежили фінансові прорахунки загалом на суму понад 380 тис. грн. За що й отримали 12 протоколів про адмінправопорушення.
Отже рясніють акти КРУ прикладами негосподарського ставлення до витрачання грошей. Зокрема, Миколаївська сільрада не провела індексацію основних засобів, чим занизила її в обліку на суму понад 22 тис.грн. Майже 4 тис.грн. недоотримано радою доходів від оренди землі та майна. Без договорів оренди землі Рубанівська сільрада недоотримала надходжень за землекористування в сумі понад 23 тис.грн. Більше 6 тис.грн. необґрунтовано нараховано та виплачено заробплати.
А райвідділ освіти перерахував страхові внески Пенсійному фонду на звільнених осіб, котрі у трудових відносинах з навчальними закладами не перебували взагалі. Тому необґрунтовані видатки склали майже 15 тис.грн. Окрім того, понад 7 тис.грн. зайвих внесків перераховано цільовим фондам. Зафіксовано факт утримання понаднормативних штатних одиниць, яким безпідставно виплачено понад 25 тис.грн. Необґрунтовано витрачено й кошти на придбання продуктів харчування за завищеними цінами, що призвело до зайвого витрачання фінансів.
Сучасне ведення обліку та фінансової звітності вимагає високого професіоналізму та аналітичності. Бухгалтерам надано консультативну допомогу заради запобігання встановлених прорахунків.
Людмила Баєва, начальник
контрольно-ревізійного відділу у
Великолепетиському районі Херсонської області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 2 гостей