Таможня: «Во даёт»!

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Таможня: «Во даёт»!

Повідомлення Прес-служба КРУ »

ХЕРСОНСКАЯ ТАМОЖНЯ ДАЁТ ДОБРО!
З липня 2005 по червень 2008 років Херсонська митниця порушила ряд вимог чинного законодавства на суму понад 2,4 мільйона гривень, з яких 99 відсотків – незаконні і нецільові витрати бюджетних коштів. Такі кричущі факти зафіксували державні контролери КРУ в Херсонській області, виконавши планове завдання контрольно-ревізійної роботи ГоловКРУ України.

В структурі апарату митниці деякі відділи функціонували з кількістю працівників менше п’яти, що не передбачено відповідною постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2005 року № 179. До того ж іноді до відділів з чисельністю працівників менше семи одиниць безпідставно вводилися посади заступника начальника. Таким чином, 13 «зайвих» посадовців установи безпідставно отримували зарплату за рахунок коштів Держави.
Щорічно працівники митниці одержували преміальні за попередній період загалом на суму понад 463 тис. грн., що є неприпустимим. Адже бюджетні призначення повинні витрачатися протягом одного фінансового року в межах затвердженого кошторису. А через неправомірно нараховані працівникам премії надміру відраховано понад 171 тис.грн державним цільовим фондам. Виявлено й випадки неповного відшкодування службовцям митниці добових на їх відрядження, невірного нарахування та виплати зарплати.
Встановлено приклади спрямування коштів за невідповідними статтями видатків на капітальний ремонт фасаду та водопостачання адміністративної будівлі у сумі понад 460 тис.грн. З порушенням вимог Бюджетного Кодексу списувалося дизельне пальне, придбане за рахунок бюджетних коштів. Підрядним організаціям сплачено понад 36 тис.грн за невиконані ремонтні роботи. В стінах митниці займала площу організація з надання послуг харчування (вивіска «Кафе» під час ревізії зникла) без укладання орендних договорів. За ревізійний період митниця втратила розрахунково надходжень за оренду майже 15 тис.грн.
На митному посту «Каховка» залізобетонне огородження балансовою вартістю понад 4 тис.грн. перебувало у демонтованому стані в кількості 27 розібраних секцій, хоча відповідного акту на списання не було. Встановлено також лишки матеріальних цінностей, які оприбутковано в ході ревізії у повному обсязі.
До речі, адміністративний будинок митниці прибирали вісім осіб, до того ж сторонньої організації всупереч міжгалузевим нормам чисельності робітників, що обслуговують громадські будівлі. Адже прибирання наявних приміщень забезпечила б менша кількість людей. Отже, завищено видатки по прибиранню службових площ митниці на загальну суму понад 29 тис.грн. Якби адмінбудинок митниці обслуговували власні штатні прибиральниці, тоді б витрати на прибирання приміщень були б значно меншими.
Матеріали ревізій передано правоохоронним органам для прийняття рішення про притягнення до відповідальності винних посадових осіб.

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей