Фінанси на «протезах»

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Фінанси на «протезах»

Сообщение Прес-служба КРУ » 18 авг 2008, 15:35

Медичний фінконтроль
ФІНАНСИ на «ПРОТЕЗАХ»

Планова ревізія Цюрупинської районної стоматологічної поліклініки виявила фінансових порушень на загальну суму 35,86 тис.грн.

Так, у 2006 - 2008 роках встановлено факт завищення фонду оплати праці на суму понад дві тисячі гривень. Зокрема, при складанні штатного розпису терапевтичного відділення (загальний фонд бюджету) недотримано граничний розмір надбавок до одного працівника. Крім цього, при складанні розрахунків до кошторисів загального фонду бюджету не враховано факт наявності в числі працівників поліклініки інвалідів, що призвело до завищення потреби в бюджетних коштах на суму 4,59 тис. грн.

Встановлено й проведення зайвих виплат бюджетних коштів з причини завищення вартості виконаних на загальну суму 4,65 тис.грн. Зокрема, до рахунку по оплаті послуг за пільгове зубопротезування пільгових категорій населення включено перчатки нітрилові по ціні 4,83 грн. за пару. Хоча по бухгалтерському обліку рахуються перчатки нітрилові по ціні 1,9 грн. за пару. Також у лютому 2008 року безпідставно включено зайві суми до реєстру відшкодування витрат по пільговому зубопротезуванню за відсутності нарядів та актів виконаних робіт.

Двом спеціалістам ортопедичного відділення виплачено надбавки за складність та напруженість у роботі більше максимально можливого розміру, що призвело до зайвих виплат та перерахування до державних цільових фондів на загальну суму 3,16 тис. грн. Іноді неправомірно нараховано зарплати, відпускні та зайво перераховано внески державним цільовим фондам. Крім цього, деякі працівники стоматполіклініки недоотримали добових у сумі 1,16 тис.грн.

Контрольні обміри виконаних будівельних робіт виявили завищення вартості ремонтних робіт на суму 1,52 тис.грн. За рахунок коштів загального фонду кошторису стоматполіклініки здійснено видатки на оплату природного газу, які повинні проводитися за рахунок спеціального фонду кошторису.

Винних у порушеннях посадовців притягнуто до адмінистративної відповідальності. Матеріали про правопорушення направлено районному суду. За фактом нецільового використання коштів направлено розпорядження про зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних асигнувань.

Контрольно-ревізійний відділ в Цюрупинському районі

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость