Заручники водного «павутиння»

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Заручники водного «павутиння»

Сообщение Прес-служба КРУ » 19 авг 2008, 09:27

Знати правду

ГРОШІ ВОДНОГО «ПАВУТИННЯ»

Фінансово-господарську діяльність Василівського комунального підприємства „Надія”, засновником якого є місцева сільрада, обревізовано за період з червня 2006 по червень 2008 року. КРУ встановлено фінансових порушень на загальну суму понад 26 тис. грн.

Кошти на проведення поточних та капітальних ремонтів водопровідних мереж, на підтримку підприємства та його розвитку засновником не виділялись. Хоча водопровідна мережа загальною протяжністю 12,4км; три артезіанські свердловини та вісім водонапірних башт потребують ретельного догляду і виділення грошей на ремонт аварійних ділянок. До речі, комунальне підприємство створене з метою задоволення потреб громадян двох сіл у комунальних послугах.
Ревізія виявила зайве списання паливно-мастильних матеріалів і запасних частин на суму майже 12 тис грн. та інші порушення фінансово-господарської дисципліни на суму понад 14 тис. грн. (занижено в обліку вартість нематеріальних активів і основних засобів: ліцензій та транспортних засобів). Відрадно: в ході проведення ревізії проведено експертну оцінку транспортних засобів, вартість якої профінансовано Василівською сільрадою.
Безпідставні витрати допущені через використання транспорту для ремонту водопровідної мережі. І це при тому, що такі транспортні засоби на обліку підприємства не перебували, а договори на їх використання не укладались. Як же можна витрачати кошти на те, що самоврядній структурі не належить?
Завдяки вимогам ревізорів фінансові порушення на комунальному об’єкті усунуто на загальну суму майже 21 тис.грн. На директора та головного бухгалтера підприємства складено протоколи про адміністративне правопорушення, що спонукає винуватців до вивчення вимог чинного законодавства. Матеріали ревізії направлені до районної прокуратури для розгляду та прийняття відповідного рішення.


Валентина Руденко, провідний контролер-ревізор
контрольно-ревізійного відділу в Новотроїцькому районі

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей