Заручники водного «павутиння»

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Заручники водного «павутиння»

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Знати правду

ГРОШІ ВОДНОГО «ПАВУТИННЯ»

Фінансово-господарську діяльність Василівського комунального підприємства „Надія”, засновником якого є місцева сільрада, обревізовано за період з червня 2006 по червень 2008 року. КРУ встановлено фінансових порушень на загальну суму понад 26 тис. грн.

Кошти на проведення поточних та капітальних ремонтів водопровідних мереж, на підтримку підприємства та його розвитку засновником не виділялись. Хоча водопровідна мережа загальною протяжністю 12,4км; три артезіанські свердловини та вісім водонапірних башт потребують ретельного догляду і виділення грошей на ремонт аварійних ділянок. До речі, комунальне підприємство створене з метою задоволення потреб громадян двох сіл у комунальних послугах.
Ревізія виявила зайве списання паливно-мастильних матеріалів і запасних частин на суму майже 12 тис грн. та інші порушення фінансово-господарської дисципліни на суму понад 14 тис. грн. (занижено в обліку вартість нематеріальних активів і основних засобів: ліцензій та транспортних засобів). Відрадно: в ході проведення ревізії проведено експертну оцінку транспортних засобів, вартість якої профінансовано Василівською сільрадою.
Безпідставні витрати допущені через використання транспорту для ремонту водопровідної мережі. І це при тому, що такі транспортні засоби на обліку підприємства не перебували, а договори на їх використання не укладались. Як же можна витрачати кошти на те, що самоврядній структурі не належить?
Завдяки вимогам ревізорів фінансові порушення на комунальному об’єкті усунуто на загальну суму майже 21 тис.грн. На директора та головного бухгалтера підприємства складено протоколи про адміністративне правопорушення, що спонукає винуватців до вивчення вимог чинного законодавства. Матеріали ревізії направлені до районної прокуратури для розгляду та прийняття відповідного рішення.


Валентина Руденко, провідний контролер-ревізор
контрольно-ревізійного відділу в Новотроїцькому районі
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], Majestic-12 [SEO бот], Semrush [SEO бот] і 0 гостей