Як витрачаємо сімейний бюджет

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Як витрачаємо сімейний бюджет

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

18.08.2008

“Як витрачаємо сімейний бюджет”

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств у 2007р. одна особа середнього домогосподарства Херсонщини в місяць витрачала 557 грн., 48,5% яких, витрачалося на купівлю їжи, 5,9% - на одяг та взуття, 1,3% та 1,2% - на алкогольні напої та тютюнові вироби відповідно.
На житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива сім’я витрачала 11,2%, на придбання предметів домашнього вжитку, побутової техніки та поточне утримання житла – 3,9%, транспорт –3%, на відпочинок та культуру - 2,9%, на охорону здоров’я – 2,7%, зв’язок, різні товари та послуги – по 2,2%, освіту – 1,7%, ресторани та готелі – 1,8%.
Решта (11,5 %) сімейного бюджету йшла на неспоживчі витрати (на підсобне господарство, допомогу рідним, купівлю нерухомості, ремонт, будівництво житла, аліменти, податки та інші витрати).
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей