Самооцінка доходів: точка зору і сподівання домогосподарств Херсонської області

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Самооцінка доходів: точка зору і сподівання домогосподарств Херсонської області

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

18.08.2008

“Самооцінка доходів: точка зору і сподівання домогосподарств Херсонської області”

(за даними вибіркового опитування домогосподарств)

З метою дослідження самооцінки населенням рівня своїх доходів та економічних очікувань на майбутнє у січні 2008р. проведене опитування домогосподарств, які приймали участь у вибірковому обстеженні умов їх життя у 2007р.
Підсумки опитування свідчать що більше половини обстежених домогосподарств оцінили рівень своїх доходів як достатній, два з п’яти – як дохід, достатній для нормального харчування, але вони обмежували себе у споживанні непродовольчих товарів та послуг. Разом з тим 2,4% домогосподарств не змогли забезпечити навіть достатнє харчування.
Розподіл домогосподарств за очікуваннями щодо змін їх економічного становища на наступні 12 місяців засвідчив, що більше половини домогосподарств не сподівалися на суттєві зміни свого матеріального становища, більше чверті – оптимістично дивилося у майбутнє і сподівалося на покращання існуючого становища, та майже кожне п’яте очікувало погіршення добробуту. Порівняно з підсумками аналогічного опитування у січні 2007р. відмічено збільшення домогосподарств з оптимістичними очікуваннями в 2,4 раза.
У січні 2008р. населення більш оптимістично, порівняно з попереднім роком, дивилося у майбутнє не тільки щодо свого матеріального становища, а й в цілому щодо розвитку економіки країни. Зміни у розподілі домогосподарств за оцінками їх очікувань щодо розвитку економіки на наступні 12 місяців засвідчили зростання частки респондентів, які сподівалися на сприятливі умови для розвитку економіки (з 23% у 2006р. до 41% у 2007р.) та зменшення частки тих, які оцінили майбутні 12 місяців як несприятливий час для розвитку економіки (відповідно кожні два з п’яти проти кожного п’ятого).
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість