Як ми забезпеченні житлом

Регіональні новини Херсонської області. При передруку з інших джерел обов'язкова наявність (гіпер)посилання на першоджерело
ГУС у Херсонській області
VIP пользователь
VIP пользователь
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Як ми забезпеченні житлом

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

18.08.2008

“Як ми забезпеченні житлом”

За даними опитування домогосподарств, які приймають участь у вибірковому обстеженні умов їх життя у 2008р. переважна більшість домогосподарств області (89%) мають окреме житло (окрему квартиру або індивідуальний будинок). Разом з тим, 5% домогосподарств все ще мешкають у гуртожитках.
Дев’ять з кожних десяти домогосподарств області (без урахування тих, які мешкають у гуртожитках) проживають у власному житлі, 1,5% - у державному, а 2,4% наймають його у фізичних осіб.
Найбільша частина домогосподарств мають трьохкімнатне житло, чверть проживає в двох, 14,2% домогосподарств – в одній, 23% - в чотирьох і більше кімнатах.
Суттєва частка домогосподарств забезпечена житловою площею недостатньою мірою. Житлова площа двох з п’яти домогосподарств, як і в середньому по країні, так і в домогосподарств області, нижче санітарної норми 13,65 кв.м. на одну особу. Зокрема, житлова площа кожного четвертого домогосподарства становить від 9,1 до 13,65 кв.м. на одну особу, кожного сьомого – менше 7,5 кв.м., 4% домогосподарств – від 7,5 до 9 кв.м.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”