Херсонське учбово-виробниче підприємство, що входить до Українського товариства сліпих

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Херсонське учбово-виробниче підприємство, що входить до Українського товариства сліпих

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Така бухгалтерія

ФІНАНСОВА НЕГОДА

Херсонське учбово-виробниче підприємство, що входить до Українського товариства сліпих, допустило ряд порушень фінансового законодавства на суму близько 30 тис.грн. за період з січня 2007 по липень 2008 років.
Підприємство в нинішньому році спрямувало кошти державного бюджету понад 10 тис.грн. на сплату за послуги електропостачання, хоча така сума призначалася на виплату заробітної плати. Необґрунтовано витрачено майже 4 тис.грн. на виплату зарплати за невідпрацьований час сумісникам.
Ще понад 12 тис.грн. необґрунтовано витрачено на виплату зарплати пов’язаної з виробничою діяльністю. Втім такі гроші бюджетом передбачено виключно на підтримку організацій непромислової сфери Українського товариства сліпих.
Таким чином, при витрачанні бюджетних коштів не дотримано деякі вимоги Бюджетного кодексу та встановленого порядку витрачання фінансів з надання підтримки громадським організаціям інвалідів і ветеранів.
За допущені порушення складено адмінпротоколи. Матеріали ревізії передано правоохоронному органу.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [пошуковий робот], Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей