Матеріали ревізії передано до районних і обласної прокуратур та до УСБУ в Херсонській області.

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Матеріали ревізії передано до районних і обласної прокуратур та до УСБУ в Херсонській області.

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Суттєві негаразди
МІЛЬЙОНИ – НЕ КОПІЙКА, ЗРОШЕННЯ – НЕ ДРІБНИЦЯ!

Ревізори КРУ Херсонщини проконтролювали правомірність витрачання коштів у сумі понад 292 мільйона гривень, виділених державою на забезпечення зрошення області у 2007 – першому півріччі 2008 років. Всього ж зафіксовано порушень фінансової дисципліни на загальну суму понад п’ять мільйонів гривень. Вжитими КРУ заходами третину незаконних, нецільових видатків та недостач вже відшкодовано. Складено 38 протоколів на винних посадовців.

У ході ґрунтовного ревізування 15 місцевих підрозділів, підпорядкованих Держкомітету України по водному господарству, доведено: впродовж 2005-2006 років втрачено місцевими управліннями водного господарства на суму майже 33,5 мільйона гривень! Адже здійснено подачу води на зрошення водокористувачам за заниженими тарифами.
Управління водного господарства, розташовані в Каховському та Новотроїцькому районах, не виставили рахунків десяти суб’єктам господарювання за подачу води на загальну суму понад півмільйона гривень! Отже, умови договорів з надання поливу сільськогосподарських культур не виконувалися! Хоча договірні відносини зобов’язують передплату вартості замовлених послуг за три дні до початку поливу.
Управління водного господарства Херсонщини втратили близько 800 тис.грн. надходжень від подачі води. Адже таку чималу суму водокористувачі перерахували до обласного виробничого управління меліорації і водного господарства у вигляді частини вартості отриманих послуг. Виникає питання: за що Облводгосп забрав зазначену суму?
Відповідно до Водного кодексу технічні ставки Каховської зрошувальної системи вважаються об’єктами місцевого значення. Земельні площі водного фонду використовувалися без орендних договорів приватними підприємцями заради вирощування товарної риби коропових порід. Таким чином, місцеві скарбниці Каховського та Новотроїцького районів від оренди таких об’єктів недоотримали понад 66 тис.грн.
Серед інших фінансових зловживань – застосування занижених розмірів плати за оренду державного майна. До того ж не за цільовим призначенням 12 підрозділів витратили понад 1,2 млн грн. за невідповідними кодами фінансування. Так, проведено нецільові видатки з проведення поточного ремонту транспортних засобів та обладнання, будівель та приміщень, прибирання приміщень, надання послуг: по веденню бухгалтерського обліку, юрисконсульта, оператора зв’язку, по охороні території, по переналадці токарного станку, зварювальних робіт, обслуговування газових котлів...
Більше чверті мільйона гривень прорахунків – в оплаті праці. Приміром, працівників Генічеського управління водного господарства, котрим винесено догани, безпідставно преміювали на суму близько 6 тис. грн. А машиністам непрацюючих насосних станцій Цюрупинського міжрайуправління переплачено зарплату на суму понад 13 тис. грн. Ті ж, хто працює в Херсонському облводгоспі, недоотримали належних їм доходів у сумі майже 32 тис. грн.
Виявлено й факти завищення вартості виконаних робіт на загальну суму майже 64 тис. грн. Зокрема, після будівництва захисної протипаводкової дамби поблизу с. Петрівка та захисних дренажних систем сіл Вишневе та Чкалово Великоолександрівського району. А за реконструкцію існуючої дренажної системи с. Олексіївка Голопристанського району підряднику сплачено зайвих понад 6 тис. грн.
В системі водного господарства проведено державних закупівель без організації тендерних процедур на суму близько 165 тис. грн. Завищення вартості майна та обладнання встановлено на рівні півмільйона гривень. До того ж правління списали палива по завищених нормах на суму понад 21 тис. грн. Ряд управлінь не відображав заборгованість за спожиту електроенергію на загальну суму понад мільйон гривень!
Матеріали ревізії передано до районних і обласної прокуратур та до УСБУ в Херсонській області.
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Іванівське міжрайонне управління

Повідомлення Прес-служба КРУ »

КРУ повідомляє
Де вода, де гроші?

Іванівське міжрайонне управління водного господарства допустило порушень фінансової дисципліни на суму понад 142 тис.грн.
Ревізія, проведена за період з 2006 по липень 2008 років показала, що установою порушувалися вимоги постанови Кабінету Міністрів від 30 серпня 2002 року №1298. Зокрема кілька водіїв легкових автомобілів недоотримали до зарплати загалом сотні гривень. Водіям зарплату перераховано в повному обсязі. Управління недоотримало за подачу води майже 53 тис.грн. Встановлено безпідставне списання пального, завищення вартості виконаних робіт на суму майже 12 тис.грн. в селі Верхні Cірогози та на суму майже 6 тис.грн. в селі Верби Нижньосірогозького району.
Контрольно-ревізійний відділ в Іванівському районі
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Ціна води

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Ціна води

ЗРОШЕННЯ ПО-ГОРНОСТАЇВСЬКИ


Протягом 2006-2007 років Горностаївське міжрайонне управління водного господарства, котре обслуговує три райони, внаслідок надання послуг нижче собівартості недоотримало майже 7 млн. 600 тис.грн. Обсяги виявлених прорахунків склали суму понад 216 тис.грн.

Упродовж 2005- І півріччя 2008 років втрачено надходжень в сумі майже третина мільйона гривень у зв’язку із перерахуванням водокористувачами частини вартості тарифу на подачу води на зрошення. Саме стільки грошей перераховано Херсонському обласному виробничому управлінню меліорації і водного господарства. Виявлено й випадок погашення заборгованості за електроенергію поза межами встановлених асигнувань.
Розпорошено бюджетні кошти за невідповідними кодами фінансування на оплату послуг та робіт за трудовими угодами. Крім того, необґрунтовано профінансовано поточні ремонти приміщень насосних станцій. Загалом на суму близько 130 тис.грн. із зауваженнями контролерів сплачено бюджетні суми за послуги по очистці мулу та насосів, за токарні та фрезерні роботи. Без проведення тендерних процедур придбавалися паливно-мастильні матеріали на загальну суму майже 103 тис.грн.
На горе-господарів складено адмінпротоколи за порушення Бюджетного законодавства, а виписані штрафи перераховано до державного бюджету.


Контрольно-ревізійний відділу в Горностаївському районі
КРУ в Херсонській області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

ВОДА і ГРОШІ

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Фінансування зрошення


РОЗПОРОШЕННЯ КОШТІВ ЗУПИНЕНО


Каланчацьке управління водного господарства за період з жовтня 2005 по липень 2008 років допустило фінансових прорахунків на суму понад чверть мільйона гривень. Матеріали ревізії передано районній прокуратурі.
Зокрема, близько 75 тис.грн. перераховано обласному управлінню меліорації і водного господарства від послуг, наданих користувачам за подачу води. Близько 35 тис.грн. виплачено працівникам з іншої статті видатків на оплату за трудовими угодами та перераховано обв’язкових платежів цільовим фондам. Майже 10 тис.грн. сплачено за запасні частини до транспортних засобів. Все б нічого, але гроші витрачено не за цільовим призначенням.
З порушеннями списано кошти на підвищення кваліфікації членів тендерного комітету, на оплату медичного та наркологічного огляду трактористів. Крім того, ревізори КРУ виявили факти виплату зайвої суми бюджетних коштів за виконані підрядником ремонтно-будівельні роботи тощо.
Контрольно-ревізійний відділ в Каланчацькому районі
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

За заниженими тарифами

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Суттєві негаразди

ТИСЯЧИ – НЕ КОПІЙКА, ЗРОШЕННЯ – НЕ ДРІБНИЦЯ!

Ревізори КРВ в Новотроїцькому районі проконтролювали правомірність витрачання коштів у сумі понад 17 мільйонів гривень, виділених державою на забезпечення зрошення. Всього ж зафіксовано порушень фінансової дисципліни на загальну суму понад 269 тис. грн. Вжитими заходами повністю відшкодовано встановлені незаконні, нецільові видатки. Складено шість протоколів на винних посадовців.

У ході ґрунтовного ревізування місцевого підрозділу, підпорядкованого Держкомітету України по водному господарству, доведено: впродовж 2005-2006 років управлінням водного господарства втрачено майже 851 тис. грн гривень! Адже водокористувачам здійснено подачу води на зрошення за заниженими тарифами.
Новотроїцьке управління водного господарства не виставило рахунків одному суб’єкту господарювання за подачу води на загальну суму понад 225 тис. грн гривень! Отже, умови договору з надання поливу сільськогосподарських культур не виконувалися! Хоча договірні відносини зобов’язують передплату вартості замовлених послуг за три дні до початку поливу.
До того ж не за цільовим призначенням витрачено понад тисячі тис. гривень за невідповідними кодами фінансування. Так, проведено нецільові видатки з надання послуг : по навчанню членів тендерного комітету ...
Виявлено й прорахунки в оплаті праці.
З порушенням тендерних процедур проведено державних закупівель на суму 30 тис. грн. До того ж списано палива по завищених нормах .
Матеріали ревізії передано до районної прокуратури.

Валентина Руденко, провідний контролер – ревізор
контрольно-ревізійного відділу
в Новотроїцькому районі КРУ Херсонської області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей