Кому більше платили?

Новости города Херсона. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на первоисточник
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Кому більше платили?

Сообщение Прес-служба КРУ » 26 сен 2008, 16:14

Кошти

БІЛЬШЕ ПЛАТИЛИ ВИХОВАТЕЛЯМ


Херсонський обласний будинок дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи допустив фінансових прорахунків на загальну суму близько 50 тис.грн.
Через безпідставне підвищення педагогічним працівникам посадових окладів на 20 відсотків у 2006 році зайво використано кошти в сумі понад 19 тис.грн. на оплату праці. Також з порушеннями виплачено матеріальну допомогу на оздоровлення та за невикористані дні щорічної основної відпустки у вигляді компенсацій. У 2007 році надміру нараховано відпускні деяким працівникам з причини невірного розрахунку розміру зарплати.
Виявлено також факт необґрунтованого витрачання коштів на виплату надбавок за складність та напруженість роботи вихователям, до того ж надміру перераховано страхові платежі до Пенсійного фонду. При цьому, працівники, які використовують в роботі дезінфікуючі засоби недоотримали понад 26 тис.грн.
Впродовж 2005-2007 років без отримання послуг з газо-, водо- та електропостачання витрачено кілька тисяч гривень бюджетних коштів. Виявлено й факт розбіжностей по газопостачанню між фактичними показниками лічильника та даними журналу з обліку витрат на 286 куб.м. Ревізори встановили випадки завищення норм витрат палива та його зайвого списання, зайве перерахування до місцевої казни податку з власників транспортних засобів. Оплачувалися приватні телефонні розмови за рахунок коштів бюджету. Винних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «г.Херсон»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей