Кому більше платили?

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Кому більше платили?

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Кошти

БІЛЬШЕ ПЛАТИЛИ ВИХОВАТЕЛЯМ


Херсонський обласний будинок дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи допустив фінансових прорахунків на загальну суму близько 50 тис.грн.
Через безпідставне підвищення педагогічним працівникам посадових окладів на 20 відсотків у 2006 році зайво використано кошти в сумі понад 19 тис.грн. на оплату праці. Також з порушеннями виплачено матеріальну допомогу на оздоровлення та за невикористані дні щорічної основної відпустки у вигляді компенсацій. У 2007 році надміру нараховано відпускні деяким працівникам з причини невірного розрахунку розміру зарплати.
Виявлено також факт необґрунтованого витрачання коштів на виплату надбавок за складність та напруженість роботи вихователям, до того ж надміру перераховано страхові платежі до Пенсійного фонду. При цьому, працівники, які використовують в роботі дезінфікуючі засоби недоотримали понад 26 тис.грн.
Впродовж 2005-2007 років без отримання послуг з газо-, водо- та електропостачання витрачено кілька тисяч гривень бюджетних коштів. Виявлено й факт розбіжностей по газопостачанню між фактичними показниками лічильника та даними журналу з обліку витрат на 286 куб.м. Ревізори встановили випадки завищення норм витрат палива та його зайвого списання, зайве перерахування до місцевої казни податку з власників транспортних засобів. Оплачувалися приватні телефонні розмови за рахунок коштів бюджету. Винних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей