«Майстри» бюджетного лиха

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

«Майстри» бюджетного лиха

Повідомлення Прес-служба КРУ »

КРУ повідомляє

«МАЙСТРИ» БЮДЖЕТНОГО ЛИХА

Неефективні управлінські рішення вкрай небажані підприємствам, установам та організаціям. Від них страждає бюджет у цілому, потерпають громади і цілі колективи, підривається авторитет керівника. Які ж «гравці» бюджетного поля втрачають значні суми доходів та не переймаються поповненням казни всіх рівнів грошима?

За результатами державних фінансових аудитів, проведених КРУ Херсонщини з початку року, загалом зафіксовано більш ніж 10 млн.грн. втрат через неефективні управлінські дії. Приміром, понад 159 тис.грн не надійшло за оренду землі до Нижньосірогозької селищної ради. Бобровокутська сільрада Великоолександрівського району не використовувала для вирощування сільгосппродукції понад 84 га земель. В цілому ж місцеві скарбниці Великоолександрівського району не поповнилися майже 6 млн.грн. доходів у вигляді плати за землю впродовж 2005-2007 років.
А через зменшені тарифи за послуги водопостачання комунально-побутове підприємство „Світанок” Новофедорівської сільради втратило надходжень в сумі майже 147 тис.грн. Долматівська сільрада безоплатно надала підприємцю в тимчасове користування кімнати дитячого садку для розміщення цеху ремонтів меблів. Бехтерська сільрада, уклавши нотаріально не зареєстрований договір з ЗАТ „Український мобільний зв’язок”, взагалі не брала орендної плати за користування ділянкою площею 400 кв.м.
Херсонська біологічна фабрика могла б додатково одержати понад 286 тис.грн. в разі продажу деяких вироблених препаратів з урахуванням усіх понесених виробничих витрат. Комунальне підприємство «Херсонміськсвітло» обслуговувало електромережі зовнішнього освітлення міста за заниженими цінами, внаслідок чого втрачено понад 2 млн.грн.

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], Trendiction [бот] і 0 гостей