Матеріали - правоохоронним органам

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Матеріали - правоохоронним органам

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Кошти держави
«АКАДЕМІЯ» АНТИБЮДЖЕТНОГО КОДЕКСУ?
Ряд підрозділів, підпорядкованих Українській академії аграрних наук допустили фінансових порушень на загальну суму майже 15 мільйонів гривень за період з 2005 по ІІ півріччя 2008 років. Крім того, через неефективні управлінські дії зафіксовано фінансових втрат на суму понад 766 тис.грн. На 25 посадовців складено адмінпротоколи.
Загалом виявлено порушення в оплаті праці на суму 486 тис.грн., не за цільовим призначенням витрачено понад 234 тис.грн. у чотирьох установах. До того ж понад 393 тис.грн. надходжень недоотримано державним бюджетом та понад 539 тис.грн. фізичними особами. Одразу кілька наукових установ утримували понадштатні одиниці.
Без проведення тендерних процедур закуповувалися передусім паливо та аміачна селітра на суму понад два мільйони гривень. Шістьма підприємствами реалізовано продукції нижче собівартості на суму понад 765 тис.грн.. Під час ревізій проведено індексацію житлового фонду майна та обладнання на сотні тисяч гривень.
Брилівська дослідна станція Інституту гідротехніки та меліорації не мала підтверджуючих документів про проведені досліди на діючих зрошувальних системах. За відсутності актів виконаних робіт витрати з оплати праці склали суму майже 75 тис.грн. А деякі працівники дослідної станції не одержали на руки суму майже 16 тис.грн за відпрацьований час. Більш ніж на третину мільйона гривень не відображалися в обліку матеріальні цінності.
Дослідне господарство «Брилівське» безпідставно списало запчастин та бензину на суму понад 26 тис.грн. Підприємство «Копані» при існуючій заборгованості перед Пенсійним фондом неправомірно одержало понад 72 тис.грн. з державної кишені.
Дослідне господарство «Асканійське», видавши зарплату ячменем та відходами пшениці, переплатило заробітку в сумі майже 102 тис.грн. Також не було проіндексовано грошові доходи працівникам на суму понад 133 тис.грн. До того ж власна рослинницька та тваринницька продукція реалізована за заниженою собівартістю на суму майже 150 тис.грн. Сума лишків матеріальних цінностей господарства склала майже 29 тис.грн. Інші недоліки - недонарахування сум відпускних, встановлення непередбачених законодавством надбавок, неправомірне отримання доходів від неліцензованої діяльності, понаднормове списання матеріальних цінностей тощо.
Дослідне господарство «Каховське» практикувало видачу зарплат овочевою продукцією, що призвело до переплати суми майже 81 тис.грн. Понад 83 тис.грн. надбавок та доплат своєчасно ненараховано за роботу в надурочний та нічний час. Таким чином проігноровано вимоги Закону „Про оплату праці”, деякі статті Кодексу Законів „Про працю України” та Галузеву угоду, укладену між Президією Української академії аграрних наук та Профспілкою працівників АПК. До того ж зафіксовано зайву виплату коштів за виконання ремонтних робіт на току, під’їзних доріг та покрівлі будівель. Так, господарство надміру розрахувалося з підрядником на суму понад 66 тис.грн. Також виявлено лишки матеріальних цінностей на суму майже 13 тис.грн. За заниженою ціною реалізована продукція в сумі понад 87 тис.грн. Крім того, виявлено й завищення вартості майна по обліку. А з причини неіндексації грошових доходів працівники двох господарств разом недоотримали понад 160 тис.грн., хоча в той же час надавалися додаткові та соціальні відпустки у збільшених розмірах на загальну суму понад 33 тис.грн.
Генічеська дослідна станція Інституту зернового господарства всупереч умовам колективного договору надала безвідсоткову позику в розмірі близько 16 тис.грн., сплатила заборгованість мешканців відомчого будинку за спожиту воду в сумі майже 18 тис.грн.
Матеріали інспектування передано правоохоронним органам.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Ahrefs [SEO бот], Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей