Гроші

Новости города Херсона. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на первоисточник
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Гроші

Сообщение Прес-служба КРУ » 02 дек 2008, 14:34

Ревізія


ГРОШІ
в бюджетній палітурці


Ревізори КРУ відповідно до плану роботи обревізували бібліотечну міську систему за період з березня 2006 по жовтень 2008 років. При цьому контрольним заходом виявлено втрат на суму майже 277 тис.грн.
Централізована бібліотечна система – установа, без якої постійне поповнення книжкового фонду та належне функціонування бібліотек не можливі. Чимало бюджетних коштів спрямовується не тільки на зарплату бібліотекарів. Допускаються й порушення чинного законодавства.
Зокрема, замість того, аби закупити літератури в кількості 3406 примірників по номенклатурі, здійснено заміну замовлення на придбання 5704 примірника на суму 190 тис. грн, що суперечить вимогам Бюджетного Кодексу. Ревізори виявили також факт не використання отриманих книг на загальну суму понад 853 тис.грн., одержаних навесні 2008 року. Така кількість видань була без інвентарних номерів і знаходилася в упаковках.
Необґрунтовано утримувалися у штаті посади начальника планово-економічного відділу та економіста, хоча в дані посади не передбачені взагалі. Як результат безпідставно витрачено на оплату праці майже 125 тис.грн. 133 працівникам бібліотечної системи неправомірно виплачено загалом понад 32,5 тис.грн. за додаткову тижневу відпустку. Адже така відпустка передбачена суто бібліотекарям, котрі обслуговують хворих передусім в інфекційних та туберкульозних лікарнях.
До того ж виявлено факт безпідставного витрачання коштів на страхування майна кабінету директора централізованої бібліотечної системи. Варто зазначити, що використання коштів на таку мету Законом України „Про бібліотеку та бібліотечну справу” не передбачено.
Отже, основного досягнення відносно цільового витрачання коштів, належного бібліотечного обслуговування населення обласного центру та дотримання процедур закупівлі книжних видань, на жаль, за даний період не досягнуто.

Контрольно-ревізійний відділ у м. Херсоні КРУ в Херсонській області

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «г.Херсон»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей