Cубсидіада Нової Каховки

Новини Каховського району Херсонської області, в тому числі новини міст Нова Каховка, Таврійськ та Каховка
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Cубсидіада Нової Каховки

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Соціальна сфера
НЕПРАВИЛЬНА СУБСИДІЯ

В управлінні праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради виявлено ряд порушень на суму понад 36 тисяч гривень при витрачанні місцевою казною державних коштів на надання пільг та житлових субсидій населенню.
Деякі городяни , аби отримати соціальну допомогу, подали неправдиві довідки про власні доходи. Водночас комунальні підприємства міста одержали безпідставно бюджетних коштів на суму майже на 25 тисяч гривень. Адже населенню в розрахунок тарифу включалися невиконані роботи та послуги з дератизації, дезинсекції, поточного ремонту житлового фонду, перевірки вентиляційних каналів, послуги з ремонту відмосток, ремонту дитячого та спортивного майданчиків тощо.
Встановлено також розбіжності в кількості заявлених та фактично перевезених громадян автоперевізниками, що призвело до надмірного відшкодування коштів державного бюджету в сумі понад 8,2 тисячі гривень.
Іноді в особових справах пільговиків не було в наявності даних про доходи працездатних громадян, які зареєстровані у житлових приміщеннях за відповідною адресою. До того ж не завжди складалися акти установленої форми про обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.
Отже, не дотримано низки вимог чинного законодавства, що є обов’язковою умовою для прийняття рішення про призначення (не призначення) субсидії. Таким чином, внаслідок прийнятих неефективних управлінських рішень, неправомірно призначено і оплачено субсидій на житлово-комунальні послуги по 11 особових справах.
Винних посадовців притягнуто до адміністративної відповідальності. Результати контрольного заходу повідомлено прокуратурі міста та виконавчому комітетові Новокаховської міськради. Таким чином, адресна допомога у вигляді житлових субсидій та надання соціальних пільг виплачується через місцеву казну з фінансовими недоліками.

Оксана Крючкова, заступник начальника
контрольно-ревізійного відділу в м. Нова Каховка
КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Каховський район”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей