Величезна споруда

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Величезна споруда

Повідомлення Прес-служба КРУ »

ВАТ «Видавництво «Наддніпрянська правда»:
до банкрутства – один крок

Багатство головним чином залежить від двох речей:
від працьовитості і помірності, інакше кажучи – не втрачай
ні часу, ні грошей, і використовуй і те, і інше найкращим чином.
Б.Франклін.

Відкрите акціонерне товариство “Видавництво “Наддніпрянська правда” засновано у 1998 році шляхом перетворення державного видавництва. Акціонером та вищим органом його є Держава в особі Державної акціонерної компанії “Українське видавничо-поліграфічне об’єднання”, уповноваженої управляти акціями.
Проте на сьогодні результати недалекоглядної, а деколи згубної політики керівництва ВАТ «Видавництво «Наддніпрянська правда» наблизили підприємство до межі банкрутства та крок за кроком його руйнують.
Протягом останніх років фінансові плани видавництва не виконуються, майже 37% виробничих площ не використовується, значно скоротились доходи від основної діяльності, зросла заборгованість, а видавництво стало збитковим. Як наслідок, порівняно з 2006 роком на підприємстві залишилось менше половини штатних працівників.
Причини такого становища об’єктивні і суб’єктивні. Серед об’єктивних причин – застаріле обладнання, відсутність коштів на оновлення виробничих потужностей.
Для покращення ситуації протоколом засідання правління ДАК компанії «Укрвидавполіграфія» прийнято рішення, що орендна плата може бути використана виключно на придбання нового виробничого обладнання та техніки, покращення основних фондів, які безпосередньо задіяні у виробництві. Однак з суми доходів від оренди 1,14 млн.грн., отриманих ВАТ «Видавництво «Наддніпрянська правда» протягом 2006-2008 років, витрачено на придбання обладнання лише 22,15 тис. грн., тобто лише два відсотка.
Таким чином, керівництво підприємства прийняло неефективні рішення, що суперечить рішенню держави в особі ДАК «Укрвидавполіграфія», внаслідок чого непродуктивні витрати склали майже 1,12 млн.грн.
Крім того, впровадження дієвої маркетингової стратегії підприємства могло б додатково забезпечити отримання доходів від оренди вільних площ підприємства на суму понад 2 млн.грн.
Постає питання, якщо самі не спроможні винайти шляхи виходу з постійної збитковості, принаймні, вирішити питання щодо пошуку інвесторів та інвестицій. Але й на це немає мабуть ані бажання, ані часу. Протягом 2006-2008 роки будь-які інвестиції не залучалися.
Перед видавництвом замаячила реальна загроза – збанкрутіти!
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей