Сукупні витрати домогосподарств на харчування

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Сукупні витрати домогосподарств на харчування

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

09.02.2009

Сукупні витрати домогосподарств на харчування

За даними обстеження умов життя домогосподарств, у ІІ кварталі 2008р., найбільш вагомою статтею (55,5%) усіх сукупних витрат домогосподарств залишалися витрати на харчування (включаючи харчування поза домом).
Середньомісячні сукупні витрати на харчування одного домогосподарства становили 1207 грн., з яких 97,5% домогосподарство направляло на купівлю продуктів харчування і лише 2,5% - на харчування поза домом. Вартість харчування у середньому на одну особу становила 15,1 грн. на добу.
У домогосподарствах Херсонської області в середньому за місяць у розрахунку на одну особу було спожито: хліба і хлібних продуктів - 9,9 кг; риби і рибопродуктів - 2,7 кг; яєць - 22 штуки; олії та інших рослинних жирів - 1,7 кг; цукру - 4,1 кг; м’яса та м’ясопродуктів - 4,6 кг; молока і молокопродуктів - 18,0 кг; фруктів, ягід, горіхів, винограду - 2,7 кг; овочів і баштанних - 6,9 кг.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість