На що витрачали сімейний бюджет

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

На що витрачали сімейний бюджет

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

09.02.2009

На що витрачали сімейний бюджет

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, у ІІ кварталі 2008р. середньодушовий розмір місячних грошових витрат домогосподарств Херсонщини становив 747 грн.
Традиційно вагому частку (51,9%) свого сімейного бюджету домогосподарства витрачали на придбання продуктів харчування, 4,5% – на одяг і взуття, 1% та 0,9% – на алкогольні напої та тютюнові вироби відповідно.
На житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива в середньому сім’я витрачає 9,4% своїх коштів, на транспорт – 3,3%; різні товари та послуги – 2,5%, на зв’язок – 2,4%, на придбання предметів домашнього вжитку, побутової техніки та поточного утримання житла –2,3%; охорону здоров’я – 2,2%, відпочинок і культуру – 1,9%, ресторани та готелі – 1,7%, освіту – 0,9%.
Решта (15,1%) сімейного бюджету йшла на неспоживчі витрати (на особисте підсобне господарство, допомогу рідним, купівлю нерухомості, капітальний ремонт, будівництво житла та інших будівель, аліменти, податки, збори, внески та інші витрати).
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей