Промисловість залишається основним споживачем паливно-енергетичних ресурсів

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Промисловість залишається основним споживачем паливно-енергетичних ресурсів

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

24.03.2009

Промисловість залишається основним споживачем паливно-енергетичних ресурсів

За 2008р. на виробничо-експлуатаційні та комунально-побутові потреби підприємствами і організаціями області використано 911,7 тис.т паливно-енергетичних ресурсів (в перерахунку на умовне паливо), що на 4,4% більше, ніж за минулий рік.
У використанні паливно-енергетичних ресурсів основна частина припадала на котельно-пічне паливо – 47,5%, теплоенергію – 12,9%, електроенергію – 39,6%.
Як і в попередні роки промисловість залишається основним споживачем паливно-енергетичних ресурсів.
Основні витрати котельно-пічного палива, теплоенергії та електроенергії припадали на промисловість – відповідно 57,8%, 40,8% і 42,3% від загального обсягу витрат.
Основними споживачами котельно-пічного палива у промисловості були підприємства таких видів економічної діяльності як виробництво та розподілення електроенергії, газу та води; теплоенергії – виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів; електроенергії - виробництво та розподілення електроенергії, газу та води.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість