«Знедолені» кошти

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

«Знедолені» кошти

Сообщение Прес-служба КРУ » 07 май 2009, 10:34

Порушення ліквідовано


ДОПОМОГА «ЗНЕДОЛЕНИМ» КОШТАМ

Ушкальський геріатричний пансіонат допустив фінансових порушень на суму понад 44 тис.грн з а період з листопада 2006 по березень 2009 років

Дана установа обслуговує інвалідів I і II групи, старших 18 років. За станом здоров'я вони потребують стороннього догляду і побутового обслуговування. Працездатних родичів, зобов'язаних їх утримувати за законом, у них немає.

Прорахувалися в бухгалтерії, коли працівникам пансіонату виплачено завищену суму за сумісництво посад. Також надміру нараховано доплати кільком працівникам за виконання обов’язків за виконання обов’язків тимчасово – вільних посад без наявності наказів керівника в сумі понад 10 тис. грн. Безпідставно профінансовано за рахунок обласної казни суму більш ніж 13 тис.грн. на утримання лаборанта … без наявності лабораторії та відповідного обладнання.

По бухгалтерському обліку пансіонату не проходила заборгованість по оплаті за електроенергію, у зв’язку з чим зайво витрачено понад 10 тис.грн. бюджетних коштів. Під час перебування водія службового автомобілю у відпустці необґрунтовано списано бензин.

Внаслідок вжитих заходів порушення, виявлені ревізією, усунуто в повному обсязі. На порушників складено адміністративні протоколи. Матеріали ревізії розглядаються правоохоронними органами.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей