«Знедолені» кошти

Регіональні новини Херсонської області. При передруку з інших джерел обов'язкова наявність (гіпер)посилання на першоджерело
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

«Знедолені» кошти

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Порушення ліквідовано


ДОПОМОГА «ЗНЕДОЛЕНИМ» КОШТАМ

Ушкальський геріатричний пансіонат допустив фінансових порушень на суму понад 44 тис.грн з а період з листопада 2006 по березень 2009 років

Дана установа обслуговує інвалідів I і II групи, старших 18 років. За станом здоров'я вони потребують стороннього догляду і побутового обслуговування. Працездатних родичів, зобов'язаних їх утримувати за законом, у них немає.

Прорахувалися в бухгалтерії, коли працівникам пансіонату виплачено завищену суму за сумісництво посад. Також надміру нараховано доплати кільком працівникам за виконання обов’язків за виконання обов’язків тимчасово – вільних посад без наявності наказів керівника в сумі понад 10 тис. грн. Безпідставно профінансовано за рахунок обласної казни суму більш ніж 13 тис.грн. на утримання лаборанта … без наявності лабораторії та відповідного обладнання.

По бухгалтерському обліку пансіонату не проходила заборгованість по оплаті за електроенергію, у зв’язку з чим зайво витрачено понад 10 тис.грн. бюджетних коштів. Під час перебування водія службового автомобілю у відпустці необґрунтовано списано бензин.

Внаслідок вжитих заходів порушення, виявлені ревізією, усунуто в повному обсязі. На порушників складено адміністративні протоколи. Матеріали ревізії розглядаються правоохоронними органами.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”