Великі кошти оминали

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Великі кошти оминали

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Чи буде порядок?

ВЕЛИКІ КОШТИ ОМИНАЛИ «ВОДОГРАЙ»

У Білозерському районі КРУ завершило ревізію фінансово-господарської діяльності досить важливого для життєзабезпечення громади об’єкту комунальної сфери „Водограй”.

На балансі підприємства знаходяться 13 свердловин. Крім того, довжина водоводів складає майже півсотні кілометрів (в аварійному стані – 75 відсотків). На обліку даного господарства каналізаційна мережа, протяжність колекторів становить близько 30 км, з яких переважна більшість в аварійному стані.

Результати фінансово-господарської діяльності показують про зростання доходів у продовж 2 років майже на мільйон гривень. Проте витрати підприємства перевищують доходи майже на половину. Отже, збитковість підприємства подолати поки не вдається.

Сума різниці в тарифах для населення становить загалом понад 2,1 млн.грн. Казною всіх рівнів кошти підприємству не виділялися. Тому комунальники вимушені піти на не популярний крок – підвищити вартість послуг з водопостачання та водовідведення.

Серед виявлених КРУ порушень - недоотримання працівниками зарплати, незаконні витрати в оплаті праці, недоотримання доходів та інші прорахунки на суму понад 85 тис.грн. До того ж підприємству споживачі заборгували суму близько 200 тис.грн, що, в свою чергу, підтверджує про недостатній рівень ведення претензійно-позовної роботи.

Не є секретом: чимало ділянок та споруд водного «павутиння» перебувають у незадовільному стані, потребують негайного відновлення, усунення аварійних «оаз» у технічно-занедбаному стані. Звісно, для злагодженої роботи всієї системи водопостачання потрібні чималі кошти.

Наталя Поліщук, старший контролер-ревізор
контрольно-ревізійного відділу в Білозерському
районі КРУ в Херсонській області

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість