Про капітальні інвестиції за січень–березень 2009 року

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Про капітальні інвестиції за січень–березень 2009 року

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

20.05.2009

Про капітальні інвестиції за січень–березень 2009 року

За січень-березень 2009р. у розвиток економіки області підприємствами та організаціями за рахунок усіх джерел фінансування вкладено 434,8 млн.грн. капітальних інвестицій.
Падіння обсягів інвестицій в основний капітал у січні–березені п.р. проти відповідного періоду попереднього року становило 19,7% (у січні–березні 2008р. – приріст 38,5%).
Як і раніше, основним джерелом інвестування залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 57,6% загального обсягу капіталовкладень.
Падіння обсягів інвестицій в основний капітал у січні–березні п.р. спостерігалось в усіх районах та містах області, крім Білозерського, Високопільського, Генічеського, Голопристанського, Каланчацького районів та міст Каховки і Нової Каховки.
Капіталовкладення у житлове будівництво становили 39,9 млн.грн., що на 49% менше, ніж у відповідному періоді 2008р. Їхня частка в загальному обсязі інвестицій в основний капітал становила 10,4%.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей