У нас на районі...

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

У нас на районі...

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Бюджетна справедливість

ПОРЯДОК ЗАМІСТЬ ПЛУТАНИНИ

У районі поки не обходиться без випадків нецільового та незаконного витрачання бюджетних коштів та інших фінансових порушень, що переконливо довели результати, отримані в ході проведених ревізій. Цифра порушень територіальних громад вражаюча: загалом виявлено мільйонні фінансових порушення.
Білокриницька селищна та Трифонівська сільська ради не доплатили своїм працівникам доходів на суму понад 4 тис.грн. В той же час з фонду оплати праці незаконно розпорошено близько 29 тис.грн. та зайво нараховано на зарплату та перераховано суми цільовим фондам більш ніж на 10 тис.грн.
Допущено також відшкодування витрат, проведені необґрунтовано за рахунок підзвітних коштів без розпоряджень голів територіальних громад. Плутанина на десятки тисяч гривень вийшла при виконанні заходів програми по охороні громадського порядку у межах Білокриницької ради, а Трифонівська сільрада витратила тисячі гривень на капітальні видатки замість поточних. Без укладених договорів оренди та прав на користування землею новими господарями ради не залучили до казни всіх рівнів тисячі гривень доходів.
У Трифонівці виявлено зайве списання палива. Невідомо, звідки утворилися зайві матеріальні цінності Білокриницької та Новодмитрівської рад загалом на суму понад 5 тис.грн. Балансова вартість майна, що належить громаді Білої Криниці, була заниженою на суму більш ніж 1,7 млн грн.
Куди ж дивляться головні розпорядники коштів, чому не має належного внутрішнього фінансового контролю? КРУ вжито заходів із усунення фінансових порушень, а по двох радах зменшено бюджетні асигнування та призупинено операції з коштами.
Матеріали ревізії Новодмитрівської сільської ради, Хлібної бази №75, Білокриницького комбінату хлібопродуктів та Білокриницької селищної ради передано прокуратурі району. Ініційовано цивільні позови перед районною прокуратурою на суму 35,74 тис.грн.
Отже, завдяки повному надходженню плати за оренду землі кожна самоврядна структура може значно покращити фінансування соціальних потреб населення, приміром, зміцнити матеріальну базу будинку культури, профінансувати капітальний ремонт дитячого садка, фельдшерсько-акушерського пункту. Ревізори КРУ, проводячи ревізію окремих рад, не лише виявляють бухгалтерські прорахунки, а й примушують голів територіальних громад виправляти фінансові та майнові помилки, повертати до казни „забуті суми”.

Контрольно-ревізійний відділ у Великоолександрівському районі, прес-служба КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [пошуковий робот], Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей