Вода, світло, кошти

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Вода, світло, кошти

Сообщение Прес-служба КРУ » 28 июл 2009, 12:10

ВОДА, СВІТЛО, КОШТИ

Не секрет, що місцеве самоврядування поки не забезпечує ефективного менеджменту за використанням майна територіальної громади, а населення отримує житлово-комунальними послуги неналежного рівня та якості.

КРУ впродовж першого півріччя 2009 року проведено ревізії фінансово-господарської діяльності 5 об’єктів комунальної власності місцевих рад Скадовського району, зокрема, по наданню комунальних послуг та дитячий дошкільний заклад.
Інспектуванням переконливо доведено низку порушень з ведення бухгалтерського обліку (недоотримання фінансових ресурсів на загальну суму – 156,4тис.грн., незаконні витрати фінансових ресурсів на загальну суму – 144,5тис.грн., втрата коштів через неефективні управлінські рішення на загальну суму – 675,62тис.грн., інші порушення фінансової дисципліни на загальну суму – 14 млн 862 тис.грн., Такі мегапомилки виникли з причин відсутнього наказу про облікову політику, через прогалини в бухгалтерському обліку, внутрішньогосподарському контролі господарських операцій, не затверджені правила документообігу і технологій обробки облікової інформації.
До речі, недоотримання фінансових ресурсів «забезпечило» щомісячне не нарахування в особових рахунках споживачів плати за реалізовані їм послуги з водопостачання, заниження тарифів споживачам, не укладання всіх договорів із споживачами послуг, порушення вимог Галузевих угод щодо встановлення посадових окладів (не застосування коефіцієнтів). Не обійшлося й без неправомірного нарахування та виплати доплат за шкідливі умови праці, завищення обсягів виконаних будівельних робіт, списання коштів на фіктивні витрати на отримання товарів, робіт, послуг.
Зафіксовано також недооцінка основних засобів, укладання додаткових трудових угод на виконання робіт, уже передбачених посадовими обов’язками штатних працівників, невідповідність об’єму піднятої води та витраченої електроенергії.
Тому головам сільських та селищної і районної рад, які є засновниками цих підприємств, запропоновано контролювати виконання вимог по усуненню порушень.
До уваги населення району! Тривають ревізії бюджетної сфери, у зв’язку з чим просимо повідомити за телефоном довіри у Скадовську – 5 09 15 , в Херсоні - 26 36 28 про всі відомі факти бюджетних порушень, крадіжок майна, земельних зловживань тощо.

Світлана Федчишина, начальник контрольно-ревізійного відділу в Скадовському районі, прес-служба КРУ в Херсонській області

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей