Не припиняються!

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Не припиняються!

Повідомлення Прес-служба КРУ »

СКРІЗЬ РОКИ
А ВІЗ І НИНІ ТАМ!

Не припиняються прорахунки в галузях освіти і культури, комунальному господарстві, серед територіальних громад, на підприємствах державної форми власності.

Зокрема, місцеві навчальні заклади І-го рівня акредитації допускають порушення з нарахування та виплати стипендій учням. До того ж не всі кошти надходять за оренду державного майна до державного бюджету. Крім того, в кошторисах - завищення по розрахункам за комунальні послуги, що призводить до зайвого фінансування з державної кишені бюджету.
Тривають контрольні заходи й на комунальних підприємствах міста. Результати інспектування невтішні. Адже поки немає належного контролю з боку керівництва за ходом здійснення фінансово-господарської діяльності на підприємствах.
Наприклад, упродовж 2009 року комунальники «Автоцентру», недоотримали власних доходів з причини не нарахування плати за послуги з автоперевезення на суму понад 36 тисяч гривень. Крім того, деяким пасажирам автобусів, не віднесеним до пільгових категорій, необґрунтовано надано право на безкоштовний проїзд, що призвело до виробничих втрат на суму понад 12 тисяч гривень. В порушення тендерного законодавства підприємством придбавалися паливно-мастильні матеріали без проведення тендерних процедур на суму майже 380 тисяч гривень.
Новокаховський рибоводний завод частикових риб закупив добрива (селітри аміачної) по завищеним цінам, що призвело до зайвої виплати коштів державного бюджету на суму 30 тисяч гривень.
По сільрадам гострим є передусім земельне питання, оскільки ради не майже не ведуть системної роботи з орендарями, не переймаються ефективним використанням земель, що призводить до втрати громадами власних надходжень, які б прислужилися для покращення благоустрою села.
Каховський судноплавний шлюз списав паливо відповідно до норм витрат, офіційно не затверджених та не зареєстрованих. Крім того, керівній особі безпідставно виплачено надбавку та доплати. Тариф на проходження суден Шлюзом не покриває витрат від надання послуг, тому й не забезпечено відшкодування фактичної собівартості послуг на суму 1,5млн. грн.
Чому ж керівництво, бухгалтери ряду установ та підприємств не роблять висновків та не розробляють дієвих заходів по запобіганню порушень?


За даними контрольно-ревізійного відділу в м. Нова Каховка

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей