Зменшено бюджетні призначення

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Зменшено бюджетні призначення

Сообщение Прес-служба КРУ » 12 ноя 2009, 11:00

Звітування громадськості
РЕАЛЬНИЙ ФІНКОНТРОЛЬ
щодо витрачання коштів казни всіх рівнів,
майна держави і територіальних громад

З початку року ревізори інспектували дев’ять установ та організацій. До речі, всі перевірені підконтрольні об’єкти допустили фінансових порушень загалом на суму майже 750 тис.грн., з яких на 330 тис. грн. – порушення в обліку майна.
Ще під час контрольних заходів посадовці виправляють порушення: поновлюють незаконно та не за цільовим призначенням витрачені бюджетні гроші, відшкодовують нестачі. Адже державними інспекторами, зафіксовано прорахунки при неефективному використанні бюджетних коштів та комунального майна (200 тис.грн.). А нецільові (64 тис.грн.) та незаконні витрати (217 тис.грн.) складають основний список порушень. Через невиконання умов орендних договорів по землі та майну, казною всіх рівнів втрачено майже 140 тис.грн.
За кожним фінансовим недоліком стоїть конкретна винна особа, яка його вчинила і за такі дії законодавством передбачено сувору відповідальність. Тому й зменшено бюджетні призначення п’ятьом розпорядникам коштів на суму понад 27 тис.грн. крім того, застосовано санкції до порушників фінансово-бюджетної дисципліни у семи випадках (зупинення операцій з бюджетними коштами). До адміністративної та дисциплінарної відповідальності притягнуто тридцять винуватців.
Заради прямого зворотного зв’язку з громадами у Херсоні працює телефон довіри 26 36 28, за яким надається інформаційно-консультативна допомога. Якщо громадянам відомі факти порушення чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні майна, телефонуйте в робочий час за номером 2 17 91 у Нижніх Сірогозах. Згодом Служба державних контролерів інформуватиме через засоби інформації про адреси необґрунтованого витрачання фінансів із казни всіх рівнів, безпідставне використання наявних ресурсів, стан з усунення виявлених недоліків.

Контрольно-ревізійний відділ
в Нижньосірогозькому районі КРУ в Херсонській області

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей