Зовнішня торгівля Херсонщини

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Зовнішня торгівля Херсонщини

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

19.11.2009

Зовнішня торгівля Херсонщини

Головним управлінням статистики підведені підсумки діяльності підприємств Херсонської області у сфері зовнішньої торгівлі товарами за 9 місяців 2009р.
За даними Державної митної служби України, за січень–вересень поточного року на зовнішній ринок поставлено товарів на суму 251,8 млн.дол. США, що на 17,1% менше, ніж у січні–вересні 2008р. Імпорт товарів скоротився більш суттєво (у 2,6 раза) і склав 89,4 млн.дол.
Як експорт, так і імпорт товарів знизився за рахунок скорочення поставок мінеральних продуктів, машин та устаткування, недорогоцінних металів та виробів з них. Крім того, на експорт зменшилися поставки готових харчових продуктів, а по імпорту значно менше завезено транспортних засобів та шляхового обладнання.
Серед 88 країн, в які експортувалися товари 223 підприємств області, найбільші обсяги припали на Туреччину (12% експортних поставок), Норвегію (11%) та Російську Федерацію (10%).
Імпортувалися товари із 60 країн світу 168 підприємствами області, головним чином, з Туреччини (17% обласного імпорту), Китаю (14%), Німеччини (12%) та Російської Федерації (11%).
Незважаючи на зниження обсягів експорту та імпорту товарів, в області зросло позитивне сальдо зовнішньої торгівлі і становило 162,4 млн.дол. з переважанням експорту товарів над їх імпортом у 2,8 раза.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 2 гостей