Зникло 25 тонн металу

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Зникло 25 тонн металу

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Результати
ЗАБУЛИ ПРО ПОРЯДОК?

За 10 місяців 2009 року у Нововоронцовському районі ревізори провели контрольні заходи на 11 підконтрольних об’єктах. Перелік порушень фактично не змінюється, що говорить про неналежний внутрішній контроль установ та організацій.
Так, бюджети всіх рівнів недоотримали доходів в сумі 132,55 тис.грн., фізичні особи - 12,02 тис.грн. Не обійшлося й без нецільових витрат, сума яких становить 28,36 тис.грн. Всього ж з порушенням законодавства витрачено 1 млн 59 тис.грн., з яких 42 відсотка - порушення, що призвели до втрат.
Значні фінансові відхилення - в ПТУ № 26 с. Гаврилівка, де виявлено нестачу металобрухту в кількості 25 тонн на суму майже 20 тис.грн. та понаднормове списання харчових продуктів більше як на 10 тис. грн. Упродовж останніх трьох років Нововоронцовська районна санепідстанція недоотримала власних коштів більш як на 70 тис.грн за проведені дослідження. Таке «благодійництво» призвело до не донарахування працівникам надбавок, доплат, відпускних на суму 8,22 тис.грн. А бухгалтер Нововоронцовського дошкільного навчального закладу №2 безпідставно без наказу керівника призначила собі надбавку за складність та напруженість в роботі в сумі 9,64 тис.грн.
Таким чином, внутрішній контроль не повною мірою враховано в управлінських рішеннях керівництва підконтрольних об’єктів. Адже 28 посадовців покарано адміністративними штрафами загалом на суму майже 5 тис.грн., матеріали інспектування передано правоохоронним органам та інформовано органи влади. Телефони довіри ревізорів- 2-25-71 , в Херсоні 26-36-28.

Контрольно-ревізійний відділ у Нововоронцовському районі, прес-служба КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Ahrefs [SEO бот], Common Crawl Foundation [бот], Trendiction [бот] і 0 гостей