Зникло 25 тонн металу

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Зникло 25 тонн металу

Сообщение Прес-служба КРУ » 02 дек 2009, 12:17

Результати
ЗАБУЛИ ПРО ПОРЯДОК?

За 10 місяців 2009 року у Нововоронцовському районі ревізори провели контрольні заходи на 11 підконтрольних об’єктах. Перелік порушень фактично не змінюється, що говорить про неналежний внутрішній контроль установ та організацій.
Так, бюджети всіх рівнів недоотримали доходів в сумі 132,55 тис.грн., фізичні особи - 12,02 тис.грн. Не обійшлося й без нецільових витрат, сума яких становить 28,36 тис.грн. Всього ж з порушенням законодавства витрачено 1 млн 59 тис.грн., з яких 42 відсотка - порушення, що призвели до втрат.
Значні фінансові відхилення - в ПТУ № 26 с. Гаврилівка, де виявлено нестачу металобрухту в кількості 25 тонн на суму майже 20 тис.грн. та понаднормове списання харчових продуктів більше як на 10 тис. грн. Упродовж останніх трьох років Нововоронцовська районна санепідстанція недоотримала власних коштів більш як на 70 тис.грн за проведені дослідження. Таке «благодійництво» призвело до не донарахування працівникам надбавок, доплат, відпускних на суму 8,22 тис.грн. А бухгалтер Нововоронцовського дошкільного навчального закладу №2 безпідставно без наказу керівника призначила собі надбавку за складність та напруженість в роботі в сумі 9,64 тис.грн.
Таким чином, внутрішній контроль не повною мірою враховано в управлінських рішеннях керівництва підконтрольних об’єктів. Адже 28 посадовців покарано адміністративними штрафами загалом на суму майже 5 тис.грн., матеріали інспектування передано правоохоронним органам та інформовано органи влади. Телефони довіри ревізорів- 2-25-71 , в Херсоні 26-36-28.

Контрольно-ревізійний відділ у Нововоронцовському районі, прес-служба КРУ в Херсонській області

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей