Недолугість

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Недолугість

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Непорядок з коштами

НЕДОСКОНАЛІ РОЗРАХУНКИ

Ревізори КРУ упередили чимало бухгалтерських помилок в ході ревізії Херсонської обласної інфекційної лікарні ім. Горбачевського, проведеної за період з березня 2007 по грудень 2009 років.

Всього ж зафіксовано фінансових порушень в сумі більш ніж 58 тис.грн.
Так, ревізорами досліджено, що лікарні доручено забезпечувати обласний протитуберкульозний диспансер теплом, гарячим водопостачанням та паром силами котельної лікарні при цьому, видатки на придбання газу та обслуговування роботи котельної передбачаються лише в кошторисі лікарні. Однак, орендарями, які знаходяться на території диспансеру, не сплачувались кошти за спожите тепло та гарячу воду ні диспансеру, ні лікарні. Відповідно-лікарнею власними коштами оплачено комунальні послуги, спожиті сторонніми підприємцями на суму понад 8 тисяч гривень.
Крім того, внаслідок невірного застосування кодів економічної класифікації видатків, не за цільовим призначенням витрачено близько 15 тис.грн. Не врахувавши, що в лікарні працюють інваліди, при обрахунку витрат у кошторисах завищено потребу у коштах, які отримані та використані всупереч законодавству, майже на таку ж суму. Окремі працівники працювали з дезінфікуючими засобами, при цьому не отримували відповідну доплату, загалом їм не виплачено майже 20 тис.грн.
Лікарня, порушивши порядок закупівлі товарів за державні кошти, придбала овочі за завищеними цінами на загальну суму близько 5 тис.грн., а пального, навпаки, придбало без проведення тендеру на суму близько 13 тис.грн. За фактично невиконані ремонтні роботи підрядники отримали понад 15 тис.грн.
Чи несуть пряму відповідальність винуватці, котрі допустили управлінські огріхи при плануванні та витрачанні бюджетних коштів? Зрозуміло, кожна ревізія державних контролерів націлена передусім на запобігання в подальшому фінансових і майнових прорахунків. Зокрема, в період ревізії більшість зауважень ліквідовано. Матеріали інспектування передано правоохоронним органам.

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей