Інфляційні процеси поступово знижують оберти у березні 2010 року

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Інфляційні процеси поступово знижують оберти у березні 2010 року

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

12.04.2010

Інфляційні процеси поступово знижують оберти у березні 2010 року

У березні індекс споживчих цін (індекс інфляції) по області, як і по Україні, становив 100,9%.
На споживчому ринку області ціни на продукти харчування та безалкогольні напої за березень зросли на 0,9%. Особливо значного подорожчання (на 8,9–7,6%) зазнали цибуля ріпчаста, яйця та кисломолочна продукція. На 6,0–0,1% зросли ціни на фрукти, кондитерські вироби з цукру, маргарин, масло вершкове, хліб і хлібопродукти, каву, чай і какао, безалкогольні напої, рибу та продукти з риби, сири та олію. Наряду з цим, на 5,8–0,2% стали дешевшими морква, тваринні жири, цукор, буряк, картопля, капуста, м’ясо та м’ясопродукти і молоко.
Алкогольні напої та тютюнові вироби подорожчали на 2,7%, у т.ч. тютюнові вироби – на 4,5%, алкогольні напої – на 0,3%.
Ціни (тарифи) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива зросли на 0,6% внаслідок підвищення вартості скрапленого газу (на 6,9%) та матеріалів для утримання і ремонту житла (на 0,4%).
Подорожчання у транспортній сфері (на 0,7%) обумовлено переважно підвищенням цін на паливо і мастила (на 1,2%), зростанням вартості автомобілів (на 0,9%) та плати за перевезення автодорожнім транспортом (на 0,5%).
У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 0,8%, внаслідок збільшення плати за послуги санаторно-курортних установ (на 1,4%) та вартості фармацевтичної продукції (на 1,0%).
В той же час, на 0,4% стали дешевшими предмети домашнього вжитку та побутова техніка, цьому сприяло зниження вартості меблів та предметів обстановки (на 0,7%) і побутової техніки (на 0,6%).
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей