Транжирство – поруч!

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Транжирство – поруч!

Повідомлення Прес-служба КРУ »

«РОЗБИТІ» ГРОШІ ХЕРСОНСЬКИХ ДОРІГ
Управління доріг Херсонської міської ради порушило фінансову дисципліну на суму майже 1 млн. 420 тис.грн. за період з жовтня 2007 по березень 2010 років.

По бухгалтерському обліку не обліковувалися світлофори, дорожні знаки та пішохідні огородження на суму близько 943 тис.грн., які встановлені у 2008-2009 роках. Тому на їх обслуговування незаконно витрачено понад 87 тис. грн. А технічні паспорти автодоріг у місті Херсоні теж ніде не обліковувалися. До речі, за виготовлення такої документації сплачено бюджетні гроші в сумі майже 90 тис.грн. До того ж виявлено випадок завищення вартості будівельних робіт на суму ще понад 130 тис.грн.

У Херсоні, як виявилося, очистка доріг від снігово-льодового покриття проходила навіть тоді, коли метеорологи обласного центру не спостерігали і не фіксували атмосферних опадів. В той же час підрядна організація розкидала по автошляхах піскосуміш проти ожеледиці при цілодобовій температурі повітря вище за нуль градусів по Цельсію. Отже, КРУ встановило: за відсутності снігово-льодового покриття в місті незаконно списано 1236 тонн піску та начебто виконано відповідних робіт на загальну суму понад 113 тис. грн!

Управлінням безпідставно сплачено без договору та акту виконаних робіт за буцімто отримані юридичні послуги більш ніж тисячу гривень. Без підтвердження документів на витрати управління безпідставно списано вартість скретч - карт на поповнення мобільного зв’язку в сумі понад 8 тис.грн. Частина майна управління доріг використовувалася госпрозрахунковим підрозділом не за цільовим призначенням на загальну суму понад 36 тис.грн.

Матеріали ревізії передано правоохоронному органу.

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість