«Моя свічка не згоріла!»

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

«Моя свічка не згоріла!»

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Кошти соціальної сфери

УВАГА САМОТНІМ ЛЮДЯМ
Цілком закономірною є допомога знедоленому, нещасному: поділитися шматком хліба, дати притулок бездомному, захистити старість і немічність, порятувати хворого, каліку чи скривдженого. КРУ нещодавно завершило планову ревізію Чаплинського територіального центру соціального обслуговування. Ревізори ретельно проаналізували питання щодо витрачання бюджетних грошей та достовірності бухгалтерського обліку і фінансової звітності.
На сьогодні соціальний захист у районі поширюється більш як на тисячі людей різних пільгових категорій та груп, одиноких непрацездатних осіб. Адже Центр є спеціальною державною установою, що протягує руку допомоги соціально незахищеним громадянам.

В Чаплинському терцентрі обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян за період з січня 2006 по березень 2010 років КРУ виявлено порушень на суму майже 136 тис.грн. Так, впродовж чотирьох останніх років пенсіонерам та самотнім громадянам надавалися адресні послуги на дому взагалі без оплати. В той же час чинне законодавство передбачає обов’язкову оплату таких послуг лише у розмірі 5 відсотків від отриманої пенсії, більшої за мінімальну. Таким чином, щороку сотні пенсіонерів навіть частково не розрахувалися за надані послуги.

Навіть після прийняття рішення сесії про надання платних послуг пенсіонерам та одиноким непрацездатним громадянам, відповідно до вимог Типового положення про відділення соціальної допомоги вдома, затверджених наказом Міністерства соціального захисту населення України від 1 квітня 1997 року № 44, Центр на благодійних засадах надавав послуги , а гроші за них сплачувалися лише тими, хто поставлений на облік у 2008 році. Ось чому бюджетом своєчасно не отримано власних надходжень на загальну суму понад 114 тис. грн, а бюджетні втрати склали більш ніж 74 тис. грн.
На посадовців складено адмінпротоколи. Фінансові порушення усуваються, винуватців притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Матеріали ревізії направлено районній прокуратурі.

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Ahrefs [SEO бот], Common Crawl Foundation [бот] і 22 гостей