За якими нормами?

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

За якими нормами?

Сообщение Прес-служба КРУ » 07 май 2010, 09:41

Медичний фінконтроль
ГРОШОВИЙ «ВІНЕГРЕТ»
КРУ перевірено доцільність витрачання бюджетних грошей Білозерською центральною районною лікарнею в сумі близько 30 млн.грн. При цьому ревізори виявили фінансових порушень на загальну суму більш ніж 655 тис.грн. (нецільові витрати, фінансові та матеріальні втрати, неефективні управлінські рішення).

З червня 2007 по січень 2010 років штатним працівникам, які займають керівні посади, надміру нараховано доплату за сумісництво на суму більш ніж 26 тис.грн. Утім деякі молодші медсестри лікарні не одержали більш ніж 101 тис.грн за використання в роботі дезінфікуючих засобів. А ті, хто підвищив кваліфікацію на фахових курсах, не мали на руках добових за час відряджень загалом на суму близько 8 тис.грн.

Крім того, встановлено нецільове спрямування бюджетних коштів на суму 192 тис. грн, виплачених за рахунок фонду оплати праці найманим працівникам після виконаних ремонтно-будівельних робіт. Ще майже 19 тис.грн. витрачено на оплату праці інтернів, які не приступили в подальшому до роботи.

У 2010 році установа безпідставно завищила бюджетні асигнування на суму понад 18 тис.грн. В той же час по бухгалтерії не обліковувалися господарські операції на суму близько 17 тис.грн.

Ревізія виявила лишки огорожі і кондиціонеру. Без підтверджуючих документів списано ваучерів для мобільних телефонів на суму близько 2,5 тис.грн. У 2009 році за бюджетні кошти окремі особи розмовляли по мобільному зв’язку, не відображаючи розмови в журналі обліку телефонних дзвінків.

Зайво витрачено бюджетних грошей у сумі близько 136 тис.грн. на придбання лікарських препаратів поза заявленими лікарнею пропозиціями державних закупівель. До того ж по завищених цінах у переможця тендерів придбано медпрепарати і харчові продукти на суму понад 10 тис.грн. Окрім того, безпідставно сплачено кошти за комунальні послуги орендарів на десятки тисяч гривень. До речі, більш ніж 5 тис.грн. надходжень від орендної плати чомусь не надійшли на рахунок лікарні. Натомість бензин списувався за завищеними нормами, а завищено обсяги та вартість робіт за проведені ремонти на суму понад 5 тисяч гривень.

Матеріали ревізії надано правоохоронним органам та місцевій владі. До речі, телефони довіри КРУ в Білозерському районі – 3 39 04, в Херсоні – 26 36 28.
Наталя Осадча, начальник контрольно-ревізійного відділу у Білозерському районі КРУ в Херсонській області

Ответить

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость