ЖКГ: Велика нестача

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

ЖКГ: Велика нестача

Сообщение Прес-служба КРУ » 19 май 2010, 17:30

Нестача

ПОЦУПЛЕНО «КВАРТИРНІ» ГРОШІ
На комунальному підприємстві, підпорядкованому Бериславській міській раді, проведено позапланову ревізію по порушеній кримінальній справі. Ревізори КРУ порівняли квитанції абонентів про сплату за комунальні послуги з фінансовим документами каси підприємства. При цьому інспектуванням доведено: матеріально відповідальна особа невірно підбивала отримані від споживачів гроші. Таким чином, з 2007 по січень 2010 років бухгалтер-касир комунального підприємства не провела по касі квартплату населення на суму майже 232 тис.грн.
Отже, виявлено грубі порушення Положення про ведення касових операцій в національній валюті в Україні. Зокрема, у видаткових касових ордерах не було підписів одержувачів коштів, а записи не відповідали даним, внесеним у касовій книзі. Через допущені порушення фінансової дисципліни зафіксовано нестачу грошових коштів. Матеріали ревізії надано прокуратурі Бериславського району. Виявлені порушення усуваються.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость