ЖКГ: Велика нестача

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

ЖКГ: Велика нестача

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Нестача

ПОЦУПЛЕНО «КВАРТИРНІ» ГРОШІ
На комунальному підприємстві, підпорядкованому Бериславській міській раді, проведено позапланову ревізію по порушеній кримінальній справі. Ревізори КРУ порівняли квитанції абонентів про сплату за комунальні послуги з фінансовим документами каси підприємства. При цьому інспектуванням доведено: матеріально відповідальна особа невірно підбивала отримані від споживачів гроші. Таким чином, з 2007 по січень 2010 років бухгалтер-касир комунального підприємства не провела по касі квартплату населення на суму майже 232 тис.грн.
Отже, виявлено грубі порушення Положення про ведення касових операцій в національній валюті в Україні. Зокрема, у видаткових касових ордерах не було підписів одержувачів коштів, а записи не відповідали даним, внесеним у касовій книзі. Через допущені порушення фінансової дисципліни зафіксовано нестачу грошових коштів. Матеріали ревізії надано прокуратурі Бериславського району. Виявлені порушення усуваються.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей