Іноземні інвестиції в Херсонську область

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Іноземні інвестиції в Херсонську область

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

20.05.2010

Іноземні інвестиції в Херсонську область

Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, внесених в економіку області, за станом на 1 квітня 2010р. становив 198,6 млн.дол. США, що на 0,4% більше обсягів інвестицій на початок 2010р. В розрахунку на одну особу припадає 181,4 дол. США. Інвестиції надійшли з 39 країн світу. До п’ятірки основних країн-інвесторів, на які припадає 88,2% загального обсягу прямих інвестицій, входять: Кіпр, Сполучене Королівство, Нідерланди, Казахстан та Німеччина.
Значні обсяги іноземних інвестицій зосереджено на підприємствах промисловості – 57,3% загального обсягу прямих інвестицій в область. На підприємствах сільського господарства акумульовано 15% прямих інвестицій, будівництва – 9,5%, торгівлі – 8,4%.
vovaa
Мовчазний
Повідомлень: 2
З нами з: 24 січня 2011, 16:45

Повідомлення vovaa »

Подскажите, пожалуйста, приходилось ли кому то регистрировать такую специфическую инностранную инвестицию как покупка корпоративних прав в ООО? Какие документи подаютса в налоговую?
vovaa
Мовчазний
Повідомлень: 2
З нами з: 24 січня 2011, 16:45

Повідомлення vovaa »

Підскажіть будь-ласка, чи не приходилося вам реєструвати таку специфічну іноземну інвестицію, як покупка корпоративних прав в ООО? Які докумнти подаються в податкову?
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей