Як списано томат та цукор?

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Як списано томат та цукор?

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Медичний контроль

ВИВЕЛИ БЮДЖЕТНІ «ПЛЯМИ»
Новозбур’ївська обласна туберкульозна лікарня по-своєму розуміла вимоги до виконання кошторису бюджетної установи.
Зокрема, у 2009 році обсяги асигнувань на оплату послуг з газопостачання профінансовано понад потребу в сумі більш ніж 24 тис.грн. Ще понад 39 тис. грн витрачено не за цільовим призначенням, тобто за невідповідними статтями видатків. Лікарня «накопичила» незаконних витрат у сумі майже 130 тис. грн за період з травня 2006 по травень 2010 років. Таким чином, напрацьовано чималі збитки.
Винуватці фінансової дисципліни прорахувалися загалом на суму більше 66 тис. грн. Серед інших неподобств – випадки недоотримання зарплати, переплата відпускних, нарахування зовнішньому суміснику суми за невідпрацьований час. В той же час молодший медичний персонал не отримав доплату за використання в роботі дезінфікуючих засобів.
Установою зайво списано томат та цукор після приготування окремих страв, завищено добові норми харчування, через що надміру списано продуктів харчування на суму 37 тис. грн. Працівникам лікарні, котрі зайняті на роботах зі шкідливими умовами праці, надміру видавався та списувався сік. Крім того, необґрунтовано списано 267 л бензину.
За всі вчинені прорахунки доведеться відповідати винуватцям. Матеріали інспектування надано правоохоронним органам, а посадовців, з вини яких допущено незаконні витрати, недостачі, лишки та інші фінансові порушення, притягнуто до відповідальності. Керівництво установи усуває виявлені КРУ недоліки.
Варто також нагадати, що Законом «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» окреслено правові основи регулювання, організації, ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності. Багато посадовців бюджетної сфери взагалі не мають уявлення про державні стандарти бухгалтерського обліку, необхідність їх чіткого дотримання. Адже не складаються плани про фінансові результати, без яких аж ніяк не можливо аналізувати подальшу господарську діяльність. До того ж деякі підприємства не здійснюють облік та калькуляцію собівартості послуг, що призводить до заниження або завищення тарифів на комунальні послуги.

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], Semrush [SEO бот] і 0 гостей