Зарплата: кому заборгували?

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Зарплата: кому заборгували?

Сообщение Прес-служба КРУ » 08 окт 2010, 11:27

Кошти

НАРАХУВАННЯ ЗАРПЛАТ: Є ПОРУШЕННЯ

Залишається вкрай актуальним фінансовий контроль державних, комунальних підприємств, господарських товариств щодо питань дотримання державних гарантій з оплати праці та інших соціальних виплат.

З початку 2010 року, після 234 проведених контрольних заходів, КРУ виявлено прострочену заборгованість з оплати праці на суму близько 1 млн. 100 тис. грн. Зокрема, зафіксовано непоодинокі випадки виплати зарплати менше встановленого мінімального рівня, обумовленого чинним законодавством.

Приміром, комунальне підприємство «Таврійський», що у м. Херсоні, сплачувало посадові оклади заниженого розміру на суму близько 197 тис. грн. В ході ревізії мінімальну зарплату працівникам донараховано. Крім того, встановлено факт прострочення заборгованості з оплати праці на загальну суму майже 260 тис. грн.

У Новій Каховці комунальне підприємство «Таврійське житлово-експлуатаційне управління» не брало до уваги обов’язкове встановлення мінімального розміру місячної тарифної ставки (окладу) за просту некваліфіковану працю на рівні законодавчих вимог. Таким чином після інспектування КРУ працівникам підприємства донараховано загалом понад 24 тис. грн.

За порушення при витрачанні бюджетних коштів на виплату зарплати і соціальних виплат винних посадовців притягнуто до відповідальності, а матеріали ревізій передано правоохоронним органам.

Прес-служба КРУ в Херсонській області

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей