Зарплата: кому заборгували?

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Зарплата: кому заборгували?

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Кошти

НАРАХУВАННЯ ЗАРПЛАТ: Є ПОРУШЕННЯ

Залишається вкрай актуальним фінансовий контроль державних, комунальних підприємств, господарських товариств щодо питань дотримання державних гарантій з оплати праці та інших соціальних виплат.

З початку 2010 року, після 234 проведених контрольних заходів, КРУ виявлено прострочену заборгованість з оплати праці на суму близько 1 млн. 100 тис. грн. Зокрема, зафіксовано непоодинокі випадки виплати зарплати менше встановленого мінімального рівня, обумовленого чинним законодавством.

Приміром, комунальне підприємство «Таврійський», що у м. Херсоні, сплачувало посадові оклади заниженого розміру на суму близько 197 тис. грн. В ході ревізії мінімальну зарплату працівникам донараховано. Крім того, встановлено факт прострочення заборгованості з оплати праці на загальну суму майже 260 тис. грн.

У Новій Каховці комунальне підприємство «Таврійське житлово-експлуатаційне управління» не брало до уваги обов’язкове встановлення мінімального розміру місячної тарифної ставки (окладу) за просту некваліфіковану працю на рівні законодавчих вимог. Таким чином після інспектування КРУ працівникам підприємства донараховано загалом понад 24 тис. грн.

За порушення при витрачанні бюджетних коштів на виплату зарплати і соціальних виплат винних посадовців притягнуто до відповідальності, а матеріали ревізій передано правоохоронним органам.

Прес-служба КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей