Фіндисципліна у Скадовському районі

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Фіндисципліна у Скадовському районі

Повідомлення Прес-служба КРУ »

БЮДЖЕТОМ ПЕРЕЙМАТИСЯ ЩОДНИНИ

Яким чином Державна контрольно-ревізійна служба відстоює інтереси громади району щодо контролю за законним та ефективним використанням державних коштів, державного та комунального майна?
З початку року на кожному підконтрольному об’єкті зафіксовано порушення фінансової дисципліни, котрі сталися через недотримання вимог чинного законодавства в бюджетній сфері. У І півріччі 2010 року обревізовано більш ніж 62 млн грн. коштів (58 відсотків) і майна (42 відсотка). Загалом виявлено порушень фінансової дисципліни на суму 2,6 млн грн. на всіх проінспектованих підконтрольних об’єктах. Зокрема, працівники Скадовського морпорту недоотримали доходів у сумі понад 647 тис. грн. через непідвищення їх рівня зарплати відповідно до збільшенного розміру мінімального заробітку, що є порушенням ст.55. Закону України «Про Державний бюджет України на 2009 рік», недотриманням вимог Галузевої угоди на 2006-2009 роки та Колективного договору даного підприємства.
Протягом 2008-2009 років Скадовська загальноосвітня школа - інтернат І-ІІІ ступенів завищила потребу у бюджетних асигнуваннях на суму майже 32 тис грн., які використані в повному обсязі з порушенням п.4 Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, тобто без проведення атестації робочих місць.
Значні порушення фінансової дисципліни встановлено в усіх сільрадах. Наприклад: у межах Приморської сільради функціонує полігон твердих побутових відходів площею 1,5 га на землях сільгосппризначення. Відповідно до проведених розрахунків розмір втрат виробництва, спричинених вилученням цих угідь склали – понад 20 тис. грн. Відповідно та ст. 207 Земельного кодексу України, сільська рада повинна перерахувати 40 відсотків від суми втрат районному (15%) та обласному (25%) бюджетам. Проте кошти радою не перераховані.
Приморська сільрада і Райсількомунгосп уклали орендні договори на користування водонапорної башти, артезіанських свердловин, водопровідної мережі, Однак Райкомунсервіс як правонаступник Райсількомунгоспу сплатив за оренду лише одну гривню за 2009 рік. Отже, через неефективне управлінське рішення сільською громадою втрачено доходів у сумі понад 79 тис.грн. А фінансові втрати по Красненській, Новомиколаївській сільрадах склали близько 140 тис. грн. Приміром, до штатного розпису за відсутності каси та без ведення касових операцій чомусь введено посаду касира або завищено кількість штатних одиниць по дитячому садку. Таким чином безпідставно витрачено коштів на загальну суму 45,8 тис. грн.
На горе-господарів складено адмінпротоколи за порушення бюджетного законодавства, а виписані штрафи перераховано до державної казни. Матеріали інспектування надано правоохоронним органам.
У робочий час працюють телефони довіри КРУ в Херсонській області 263628 та контрольно-ревізійного підрозділу у районі – 53491.
Контрольно-ревізійний відділ в Скадовському районі
КРУ в Херсонській області
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей