Першотравневі гроші

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Першотравневі гроші

Сообщение Прес-служба КРУ » 12 окт 2010, 17:34

Офіційно
ГРОШІ- ГРОМАДІ

Ревізія фінансово-господарської діяльності Першотравневої сільради, проведена за період з серпня 2006 по червень 2010 року, встановила втрат фінансових і матеріальних ресурсів, допущених через порушення чинного законодавства, на суму близько 47 тис. грн. та неефективних управлінських рішень на суму понад 32 тис. грн.

Приміром, рішенням сесії Першотравневої сільради від 20.11.2007 р. №116 «Про затвердження матеріалів попереднього погодження» було надано дозвіл приватній особі на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду площею 7000 кв.м. При цьому й досі проект відведення не замовлено, проект землеустрою не виготовлено, договір оренди не укладено. Іншим рішенням сесії сільради від 04.02.2009р. №194 затверджено орендну плату для сільгоспвиробників під виробничими будівлями. Таким чином, унаслідок використання земельних ділянок без укладання договорів оренди порушено ст.125 Земельного кодексу, чим бюджетами всіх рівнів розрахунково втрачено доходів у сумі майже 17 тис. грн.
В ході ревізії усунуто інших порушень фінансової дисципліни на суму близько 130 тис. грн. Ревізори й надалі прискіпливо контролюватимуть збереження державної та комунальної власності, цільове та ефективне використання бюджетних коштів.
«Телефони довіри» в Іванівці – 31843, в Херсоні - 26 36 28, за якими чекаю дзвінків про достовірні факти бюджетних порушень, крадіжок майна, земельних зловживань.

Галина Назаренко, начальник контрольно-ревізійного відділу в Іванівському районі КРУ в Херсонській області

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя