Грошова винагорода завгоспу, бухгалтеру та медсестрі

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

Грошова винагорода завгоспу, бухгалтеру та медсестрі

Повідомлення Прес-служба КРУ »

Кінці не зійшлися

«ДИТЯЧА» БУХГАЛТЕРІЯ

Ревізія з питань достовірності фінансової звітності та бухгалтерського обліку в ясла-садку № 51 Антонівської селищної ради виявила втрату фінансових ресурсів на загальну суму майже 37 тис. грн. Винних посадовців притягнуто до адміністративної відповідальності. Фінансові порушення усуваються.

Через неврахування залишків вугілля на початок 2006 та 2007 років встановлено завищення бюджетних асигнувань на суму 22 тис.грн.

Всього ж у садку не донараховано заробітку на суму понад 8 тис.грн. Втім деяким необґрунтовано виплачено гроші внаслідок завищення тарифних ставок до посадових окладів. У свою чергу, п’ять вихователів недоотримали зарплату, яка їм належить. Причина - невірно встановлені їм оклади. Безпідставно виплачено щорічну грошову винагороду завгоспу, бухгалтеру та медсестрі, через помилки в нарахуванні надбавок та доплат, непередбачених чинним законодавством.

Ряду освітян не додано понад 4 тис.грн за час відпустки. Деяким з них надано зайві чотири календарних дні додаткового відпочинку. Всупереч Закону України „Про бухгалтерський облік та фінансову звітність” звільненим особам за відсутності наказів виплачено відпускні.

Інспектування КРУ проведено за період з січня 2006 по липень 2008 років відповідно до плану роботи ревізорів Херсона.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей