Грошова винагорода завгоспу, бухгалтеру та медсестрі

Новости города Херсона. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на первоисточник
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Грошова винагорода завгоспу, бухгалтеру та медсестрі

Сообщение Прес-служба КРУ » 29 авг 2008, 13:18

Кінці не зійшлися

«ДИТЯЧА» БУХГАЛТЕРІЯ

Ревізія з питань достовірності фінансової звітності та бухгалтерського обліку в ясла-садку № 51 Антонівської селищної ради виявила втрату фінансових ресурсів на загальну суму майже 37 тис. грн. Винних посадовців притягнуто до адміністративної відповідальності. Фінансові порушення усуваються.

Через неврахування залишків вугілля на початок 2006 та 2007 років встановлено завищення бюджетних асигнувань на суму 22 тис.грн.

Всього ж у садку не донараховано заробітку на суму понад 8 тис.грн. Втім деяким необґрунтовано виплачено гроші внаслідок завищення тарифних ставок до посадових окладів. У свою чергу, п’ять вихователів недоотримали зарплату, яка їм належить. Причина - невірно встановлені їм оклади. Безпідставно виплачено щорічну грошову винагороду завгоспу, бухгалтеру та медсестрі, через помилки в нарахуванні надбавок та доплат, непередбачених чинним законодавством.

Ряду освітян не додано понад 4 тис.грн за час відпустки. Деяким з них надано зайві чотири календарних дні додаткового відпочинку. Всупереч Закону України „Про бухгалтерський облік та фінансову звітність” звільненим особам за відсутності наказів виплачено відпускні.

Інспектування КРУ проведено за період з січня 2006 по липень 2008 років відповідно до плану роботи ревізорів Херсона.

Ответить

Вернуться в «г.Херсон»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей