Вода селянам - без ліцензії

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

Вода селянам - без ліцензії

Сообщение Прес-служба КРУ » 07 апр 2009, 12:25

Життя громад
ВОДА СЕЛЯНАМ - БЕЗ ЛІЦЕНЗІЇ

Одрадівська сільрада Новотроїцького району має власне комунальне підприємство. Без нього, звісно, задовольнити потреби селян в комунальних послугах не можливо. Адже водопровідні мережі села протяжністю майже 20 км та шість артезіанських свердловин треба щодня обслуговувати. В ході ревізії даного об’єкту КРУ виявило фінансових порушень в сумі майже 300 тис.грн. (безпідставне витрачання сум на відпускні, нарахування доплат з порушенням законодавства, зайве списання паливно-мастильних матеріалів та запасних частин).
Підприємство надавало послуги з водокористування без відповідної ліцензії, що призвело до порушення фінансово-господарської дисципліни та сплати штрафних санкцій. Не обґрунтовано також витрачено кошти на роботу техніки по ремонту водопровідної мережі. Втім, трактори Т-40 та ЮМЗ-6 не обліковувалися. Як же можна витрачати кошти на те, що не належить підприємству?
Керівники комунальної установи виправили суттєві бухгалтерські зауваження. На всіх винуватців складено протоколи про адміністративне правопорушення. Матеріали ревізії направлено до районної прокуратури.

Валентина Руденко, головний контролер-
ревізор контрольно-ревізійного відділу в
Новотроїцькому районі
КРУ в Херсонській області

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость